سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

برخی از کاربران تلفن هوشمند آیفون اخیراً با مشکلی مواجه شده‌اند که به ویروس secured-device-club معروف شده است.

secured-device.club در طول چند ساعت گذشته توسط بسیاری از کاربران گزارش شده است و هنوز اطلاعات دقیقی در مورد آن منتشر نشده است؛ اما بررسی‌های اولیه حاکی از آن است که secured-device-club در حقیقت ویروس نیست بلکه یک نوعی از هایجک تبلیغاتی است که برای معرفی اپلیکیشن‌ها و مقاصد دیگر توسعه داده شده است.

secured-device.club از طریق ارسال نوتیفیکیشن هایی که روی بخش Clanedar تنظیم می‌کند کاربران را به صفحه نصب اپلیکیشن‌هایی از طریق اپ استور می‌کشاند. بررسی‌های انجام شده نشان داده که در حال حاضر تمامی فعالیت‌های این بد افزار به صورت تبلیغاتی در مورد اپلیکیشن‌های ویژه بوده است. این اپلیکیشن‌ها نیز اغلب شامل نرم افزارهای وی پی ان می‌شوند. در حقیقت ویروس secured-device.club سعی می‌کند تا به هر نحوی کاربران را به نصب اپلیکیشن‌های وی پی ان از اپ استور ترغیب کند. 

نحوه حذف secured-device.club

برای پاک کردن و حذف این باید از یک روش ویژه استفاده کنید. secured-device.club از بخش تقویم آی او اس استفاده می‌کند تا نوتیفیکیشن هایی را به شما نشان دهد که از طریق آن ترغیب به نصب نرم افزارهایی می‌شوید که در اپ استور موجود هستند. برای حذف secured-device.club کافی است اقدامات زیر را انجام دهید:

  • 1.وارد وب سایت iCloud.com شوید
  • 2.اطلاعات اپل آیدی خود را وارد کنید. (باید همان اپل آیدی نصب شده در آیفون را وارد کنید)
  • 3.در زمان وارد کردن اطلاعات ممکن است وب سایت از شما درخواست ارائه پاسخ سؤالات امنیتی را نیز بکند.
  • 4.وارد بخش Calendar شوید
  • 5.تمامی تبلیغاتی که به صورت یادآور در تقویم شما نصب شده‌اند را پاک کنید.

گفتنی است که این کار از روی خود آیفون نیز امکان پذیر است، با این حال برخی از کاربران اعلام کرده‌اند که امکان پاک کردن یادآورها را از اپلیکیشن Calendar نداشته‌اند. علاوه بر این روش استفاده از وب سایت iCloud تا حدودی آسان‌تر است.

نکته مهم: این مطلب در تاریخ 20 فروردین 1399 تنظیم شده است. در حال حاضر اطلاعات محدودی از secured-device.club وجود دارد. بر این اساس در صورت انتشار اطلاعات بیشتر، این مطلب ممکن است به روز رسانی شود. 

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location