سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

شرکت اپل به تازگی تصمیم به تصاحب یکی از شرکت‌های توسعه دهنده هوش مصنوعی به نام Voysis کرده است تا با استفاده از تکنیک‌های ویژه این کمپانی دستیار دیجیتالی سیری را بهبود دهد.

بر اساس گزارش بلومبرگ، Voysis شرکتی است که ابزارهای مبتنی بر هوش مصنوعی را برای بهبود دستیارهای هوشمند صوتی توسعه داده است. این کمپانی در حوزه ساخت ابزارهای بهبود روند تشخیص زبان انسان به صورت طبیعی‌تر فعالیت می‌کند. در نتیجه اپل می‌تواند با تصاحب این شرکت می‌تواند قدرت تشخیص دستورهای صوتی کاربران در سیری را بهبود دهد.

یافته‌های این کمپانی به دستیار هوشمند دیجیتالی اجازه می‌دهد تا 3 برابر سریع‌تر از گذشته زبان کاربر را درک کند. علاوه بر این، دستیارهای هوشمند می‌توانند لحن پرسشی و خبری جملات در زبان‌های مختلف را با استفاده از ابزارهای مبتنی بر هوش مصنوعی Voysis تشخیص دهند.

بلومبرگ اعلام کرده که شرکت اپل با استفاده از این قابلیت می‌تواند دقت شناسایی و فناوری‌های ارائه شده در سیری را بهبود دهد. در حقیقت اپل می‌تواند با افزایش دقت سیری به افزایش سطح استفاده از آن به صورت روزمره توسط کاربران کمک کند و امکانانت بیشتری را به کاربران ارائه دهد.

تا پیش از این شرکت اپل سرمایه گذاری بسیار زیادی روی توسعه هوش مصنوعی در سیری کرده بود و شرکت‌هایی نظیر Xnor.ai، Turi، VocalIQ، Perceptio، Emotient را که در زمینه توسعه هوش مصنوعی فعالیت می‌کردند را خریداری کرده بود و حالا این شرکت اقدام به تصاحب یک شرکت دیگر برای بهبود روند کاری سیری کرده است.

آن طور که از فعالیت‌های اپل برداشت می‌شود، دستیار دیجیتالی شرکت اپل یا همان سیری از اهمیت بسیار زیادی در میان مدیران این شرکت برخوردار است و هزینه زیادی برای بهبود روند کاربری آن در این شرکت می‌شود. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location