سبد خرید خالی‌ست.
uncharted

 شرکت سونی پس از آغاز ماه آوریل 2020 بازی‌های رایگان عرضه شده در این ماه را برای کاربران پلی استیشن پلاس منتشر کرده است.

در این ماه سونی دو بازی Uncharted 4 و Dirt Rally 2.0 را آماده عرضه به صورت رایگان به کاربران پلی استیشن پلاس کرده است. این دو بازی پس از خرید گیفت کارت پلی استیشن پلاس در مدت زمان مشخص و فعال‌سازی آن در بازه آوریل 2020 از این بازی‌ها بدون پرداخت هزینه دیگر استفاده کنند.

بازی‌های رایگان بخشی از خدمات ارائه شده به کاربران پلی استیشن پلاس است که اکانت آن را به صورت مدت دار تهیه کرده‌اند. این بازی‌ها برای مدت زمان مشخص و تا زمانی که اکانت پلی استیشن پلاس کاربران فعال باشد امکان استفاده را دارند. بر این اساس کاربران می‌توانند تا پایان ماه آوریل اقدام به استفاده از این بازی‌ها به صورت رایگان کنند.

گفتنی است که این بازی‌ها در حال حاضر به صورت رایگان ارائه شده است و پس از پایان یافتن ماه آوریل شرکت سونی عنوان‌های جدیدی را جایگزین آن‌ها برای عرضه به کاربران پلی استیشن پلاس می‌کند.

دو بازی منتشر شده شامل عنوان‌های مهم و پرطرفداری هستند که برای کنسول پلی استیشن پلاس آماده عرضه شده است و کاربران می‌توانند برای مدت یک ماه از اجرای آن‌ها به صورت مستقیم لذت ببرند. گفتنی است که برای دسترسی به این بازی کافی است کاربران با خرید گیفت کارت پلی استیشن پلاس اقدام به شارژ حساب کاربری کرده و از آن طریق بازی‌های مختلف را آماده دانلود و اجرا در دستگاه‌های خود کنند.

پلی استیشن پلاس یکی از بخش‌های ویژه استفاده از کنسول‌های پلی استیشن است که به کاربران امکان دسترسی ماهانه به 1 یا 2 عنوان بازی رایگان را در کنار امکان دسترسی به برخی از قابلیت‌های دیگر در بازی‌های آنلاین و موارد دیگر را می‌دهد.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location