سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

 اپل به تازگی از آیپد پرو نسل 4 رونمایی کرده است و حالا کریگ فدریگی مدیر بخش توسعه نرم افزار شرکت اپل در یک ویدیو که در اپل پارک ضبط شده اطلاعاتی ویژه را در مورد آیپد پرو نسل 4 منتشر کرده است.

اضافه شدن ترک پد به اسمارت کیبورد از جمله مهم‌ترین تغییراتی است که شرکت اپل در توسعه و عرضه آیپد پرو نسل 4 در سال 2020 اضافه کرده است. این ترک پد می‌تواند امکان استفاده از نشانگر مشابه با ماوس که تا پیش از این در کامپیوترهای مک آماده عرضه شده بود را به کاربران ارائه دهد.

کریگ فدریگی به بسیاری از قابلیت‌های جدیدی که ترک پد از طریق اسمارت کیبورد به آیپد پرو نسل 4 ارائه داده است را معرفی کرده است. کاربران با استفاده از این قابلیت امکانات ویژه‌ای را در اختیار دارند که شامل افزایش دقت در زمان استفاده از نرم افزارهای کاربردی و انتخاب موارد مختلف می‌شود.

گفتنی است که کاربران از طریق این ترک پد متن‌ها را به صورت دقیق‌تر و بدون نیاز به استفاده از نمایشگر لمسی انتخاب کنند یا همانند دستگاه‌های مک به صورت مستقیم بین اپلیکیشن‌های مختلف سوئیچ کنند و به صورت مستقیم به اپلیکیشن‌های مختلف باز شده در آیپد دسترسی داشته باشند. کاربران می‌توانند از طریق ترک پد کارهایی را انجام دهند که تا پیش از این تنها در کامپیوترهای مک امکان پذیر بود و حالا قرار است به لطف رابط کاربری جدید آیپد او اس نیز به آن دسترسی داشته باشند.

آیپد او اس امکان دسترسی به قابلیت‌ها و کاربری‌های ویژه را به کاربران می‌دهد. این نسخه از سیستم عامل در کنفرانس WWDC 2019 آماده معرفی و در سپتامبر همان سال آماده عرضه به کاربران شد. بر این اساس کاربران می‌توانند به صورت ویژه و منحصر به فرد امکان انجام کارها و قابلیت‌های جدید را در آیپد داشته باشند. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location