سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

 شرکت اپل به تازگی و پس از کشمکش‌های بسیار زیاد با شرکت‌های بزرگ خبری، اقدام به توسعه و عرضه اپلیکیشن کویید 19 برای اطلاع‌رسانی در مورد این بیماری کرده است.

این اپلیکیشن در آیفون و آیپد قابل استفاده است و از طرف دیگر کاربران می‌توانند از طریق مرورگر وب در دستگاه‌های مک صفحه مربوط به آن راز کنند.

اپل در این اپلیکیشن و وب سایت اقدام به انتشار اطلاعات ویژه مرکز کنترل بیماری آمریکا CDC و سازمان مدیریت موارد اورژانسی FEMA و کاخ سفید در مورد کووید 19 کرده است.

در این اپلیکیشن کاربران می‌توانند اطلاعات موثق در مورد شیوع این ویروس را مشاهده کنند و از آن طریق اطلاعات دقیقی برای تشخیص این بیماری و راه‌های جلوگیری از پیشرفت آن‌ها را دریافت کنند. شرکت اپل در تلاش است تا با توسعه و عرضه این اپلیکیشن و وب سایت به کاربران کمک کند تا به اطلاعات تائید شده از طریق سازمانی‌ها دولتی دسترسی داشته باشند و از انتشار شایعات و اخبار جعلی در این زمینه که باعث افزایش تشویش اذهان عمومی می‌شود خودداری کند.

گفتنی است که شرکت اپل تا پیش از این اقدام به حذف تمامی اپلیکیشن‌های ارائه شده در مورد اطلاع رسانی بیماری کووید 19 از اپ استور کرده بود و اجازه فعالیت در این زمینه را به کاربران نداده بود. با این حال شرکت اپل در نتیجه موج اعتراضاتی که علیه این مسئله شد تصمیم گرفت تا یک مرکز اطلاع رسانی قابل اتکا را برای کاربران آماده عرضه کند که در حال حاضر در اپ استور و به صورت وب آماده عرضه شده‌اند.

این اپلیکیشن به صورت رایگان در اپ استور آماده عرضه شده است و می‌توان آن را از طریق صفحه رسمی Apple COVID-19 در اپ استور دانلود و نصب کرد. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location