سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

شرکت اپل به دلیل شیوع ویروس کرونا در سراسر جهان اقدام به رایگان کردن دو نرم افزار حرفه‌ای ویرایش فایل‌های صوتی و تصویری خود کرده است. بر این اساس دو نرم افزار فاینال کات پرو و لاجیک پرو در حال حاضر برای مدت 90 روز رایگان خواهد بود.

شرکت اپل تا پیش از این برای مدت 30 روز امکان استفاده آزمایشی از فاینال کات پرو و لاجیک پرو ایکس را به کاربران می‌داد. اما حالا این محدوده را افزایش داده است و کاربران می‌توانند برای مدت زمانی بیشتری بدون پرداخت هزینه این نرم افزارها را مورد استفاده قرار دهند.

گفتنی است که شرکت اپل بیانیه‌ای ویژه برای کاربران و رایگان کردن این دو نرم افزار منتشر نکرده است با این حال در بخشی کوتاه از وب سایت خود آورده است که کاربران در دوران قرنطینه حاصل از شیوع ویروس کرونا می‌توانند با استفاده از این دو نرم افزار به صورت مستقیم خلاقیت خود را بالا ببرند و حرفه‌های لازم برای یادگیری شیوه‌های مورد نیاز برای ویرایش فایل‌های صوتی و تصویری را یاد بگیرند.

لاجیک ایکس پرو نرم افزار اختصاصی شرکت اپل است که برای ویرایش فایل‌های صوتی توسعه داده شده است. از طرف دیگر فاینال کات پرو یک نرم افزار اختصاصی از طرف شرکت اپل برای ویرایش فایل‌های تصویری و ویدیوها است. شرکت اپل این محصولات را به ترتیب با قیمت 200 و 300 دلار آماده عرضه کرده است با این حال به دلیل شیوع ویروس کرونا از کاربران خواسته تا در خانه‌ها بمانند و به صورت مستقیم با استفاده از این دو نرم افزار مهارت‌های خود در زمینه ویرایش فایل‌های صوتی و تصویری را افزایش دهند.

این نرم افزارها از همین حالا در مک اپ استور قابل دانلود و نصب هستند و تنها کافی است کاربران حساب اپل آیدی خود را در این فروشگاه نرم افزاری وارد کنند. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location