سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

گزارش‌های جدید منتشر شده از قابلیت‌های نسل بعدی ساعت‌های هوشمند شرکت اپل حاکی از آن است که اپل واچ سری 6 مجهز به سیستم احراز هویت تاچ آیدی می‌شود.

بر اساس گزارش وب سایت The Verifier شرکت اپل در تلاش است تا سنسورهای مربوط به تشخیص اثر انگشت را در زیر نمایشگر اپل واچ سری 6 یا در بخش دیجیتال کراون تعبیه کند که از طریق آن کاربران می‌توانند به صورت ایمن از ساعت هوشمند خود استفاده کنند.

شرکت اپل تا پیش از این برای حفظ امنیت اپل واچ سه روش را در نظر گرفته بود که شامل موارد زیر می‌شد:

  • 1.امکان قفل کردن از طریق بخش Where is my iphone
  • 2.امکان ثبت قفل محلی از طریق رمز عددی روی نمایشگر
  • 3.امکان ثبت و کنترل قفل از طریق اپل آیدی

در این میان، مشخص شده است که شرکت اپل در تلاش است تا در سپتامبر 2020 میلادی از ساعت هوشمندی با سنسور تشخیص اثر انگشت به عنوان چهارمین ابزار امنیتی در اپل واچ‌ها رونمایی کند. این وب سایت ادعا کرده که شرکت اپل در حال گسترش روند کاربری سرویس پرداخت Apple Pay در ساعت‌های هوشمند اپل واچ است و به همین دلیل در تلاش است تا با توسعه یک سیستم احراز هویت بیومتریک امنیت این ساعت‌های هوشمند را برای انجام پرداخت‌های مختلف افزایش دهد.

البته The Verifier در بخشی از گزارش خود ابراز شک در مورد عرضه اپل واچ سری 6 همراه با تاچ آیدی کرده است و اعلام کرده که شرکت اپل ممکن است به دلیل تأخیرهای ایجاد شده ناشی از تعطیلی کارخانه‌های چینی و شیوع ویروس کرونا تعبیه این قابلیت را به زمان معرفی اپل واچ سری 7 در سال 2021 موکول کند. با این حال این وب سایت تأکید کرده که شرکت اپل در حال توسعه ابزارهای لازم برای تعبیه تاچ آیدی در اپل واچ است و به زودی محصولی با این قابلیت را آماده معرفی به بازار می‌کند. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location