سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

شرکت اپل اعلام کرده که به دلیل قرنطینه بودن بسیاری از مراکز و فروشگاه‌های خود، امکان ارائه خدمات پس از فروش به کاربران را ندارد و کاربران باید تا زمان بازگشایی کامل اپل استورها منتظر باقی بمانند.

بسیاری از کاربران دستگاه‌های خود را برای تعمیر به اپل استورهای رسمی ارائه داده‌اند و تعدادی دیگر از کاربران قصد دارند تا دستگاه‌های خراب خود را به منظور دریافت خدمات تعمیراتی به شرکت اپل ارائه دهند. در این میان، مشخص شده است که شرکت اپل و فروشگاه‌های رسمی به دلیل قرنطینه شدن بسیاری از شهرها و شیوع ویروس کرونا خدماتی را به کاربران ارائه نمی‌دهند.

بر این اساس کاربران کاربرانی که دستگاه‌های خود را برای تعمیر به اپل استورها تحویل داده‌اند، تا اطلاع ثانوی امکان پس گرفتن آن یا دریافت خدمات تعمیراتی را در سراسر جهان ندارند.

اپل از هفته گذشته و مشخصاً 14 مارس 2020 اعلام کرده بود که به دلیل شیوع ویروس کرونا تمامی اپل استورهای خود را به غیر شعبه‌های قرار گرفته در سرزمین اصلی چین تعطیل می‌کند و دیگر خدماتی را به کاربران ارائه نمی‌دهد. در این میان، بسیاری از کاربران در سراسر جهان به دلیل محدودیت‌های ایجاد شده با سردرگمی مواجه شده‌اند.

اپل تصمیم دارد تا پس از پایان قرنطینه و تعطیلی‌های اجباری در نظر گرفته شده به دلیل شیوع ویروس کرونا اقدام به بازگشایی اپل استورها کرده و دوباره این فروشگاه‌ها را بازگشایی کند. گفتنی است که شرکت اپل در حال حاضر هیچ تاریخ دقیقی برای بازگشایی فروشگاه‌های خود ارائه نکرده است.

با این حال خبرگزاری بلومبرگ روز گذشته اعلام کرده بود که شرکت اپل تصمیم دارد تا در از نیمه اول آوریل سال 2020 میلادی اپل استورهای خود را بازگشایی کند و از آن طریق دوباره خدمات فروش و عرضه محصولات خود را از سر بگیرد. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location