سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

وب سایت آی فیکس است پس از چند روز از زمان معرفی مک بوک ایر 2020 اقدام به بررسی کیبورد قیچی و دیگر قطعات این محصول نظیر باتری کرده است.

در این بررسی مشخص شده است که شرکت اپل تنها یک تغییر اساسی در مک بوک ایر 2020 اعمال کرده است و آن هم به کیبورد قیچی مانند آن مربوط میشود. کیبورد قیچی مانند با همان طراحی سنتی که از سال 2017 به قبل در مک بوک ایرها مورد استفاده قرار گرفته بود، آماده عرضه در نسخه جدید این کامپیوترهای فوق سبک شده است.

آی فیکس ایت اعلام کرده که نحوه کاربری کیبوردهای قیچی مانند در مک بوک ایر 2020 نسبت به سال‌های گذشته هیچ تغییری نکرده است و با همان ظاهر پیشین آماده استفاده شده است. این مسئله به طور مشخص باعث میشود تا روند کاربری و استفاده از مک بوک ها برای تایپ کردن موارد مختلف با کمترین مشکل فنی مواجه باشد. با توجه به این موضوع، مهم‌ترین تغییر اعمال شده در مک بوک ایر 2020 نسبت به مدل سال گذشته شامل طراحی کیبورد میشود.

این وب سایت همچنین اعلام کرده که کابل اتصال ترک پد در مک بوک ایر 2020 از کیبورد جدا شده است که باعث افزایش سطح تعمیر پذیری این دستگاه نسبت به دستگاه‌های دیگر میشود.

مدل باتری، پیچ‌ها، اسپیکرها بهینه سازی شده‌اند که باعث افزایش سطح کاربری دستگاه‌ها میشود. علاوه بر این، حافظه رم و اس اس دی این دستگاه همانند سابق قابل ارتقا و تغییر نخواهند بود و با برد مدار منطقی در ارتباط هستند.

مک بوک ایر 2020 در ماه مارس معرفی شده است و قرار است به زودی از طریق فروشگاه‌های رسمی شرکت اپل آماده عرضه به بازار جهانی شوند. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location