سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

شرکت اینفینیتی وارد تصمیم دارد تا در آینده نزدیک و مشخصاً تا پایان هفته جاری از نقشه‌ای جدید در بازی کال آف دیوتی مدرن وارفیر رونمایی کند. این نقشه قرار استبه عنوان یکی از دی ال سی‌های کاربردی برای کامپیوترهای شخصی، پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان آماده عرضه شود و به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار می‌گیرد.

این نقشه قرار بود تا روز گذشته به کاربران آماده عرضه شود؛ اما اینفینیتی وارد چند روز پیش رسماً اعلام کرد که توانایی عرضه این نقشه را تا روز بیست و چهارم مارس ندارد و به دلیل ویروس کرونا و محدودیت‌های اعمال شده برای تی های کار مجبور است آن را با چند روز تأخیر آماده عرضه به کاربران کند.

اینفینیتی وارد شب گذشته نیز از طریق حساب رسمی توییتر خود این مسئله را تایید کرده بود و از کاربران درخواست کرده بود که برای دسترسی به این حالت کمی صبور باشند. مدرن وارفیر قرار است با این نقشه جدید تغییراتی اساسی‌تر در بخش مالتی پلیر و آنلاین خود اعمال کند و از آن طریق کاربران به صورت بهینه‌تر امکان دسترسی به این بازی را داشته باشند.

تا پیش از این فرانچز کال آف دیوتی توانسته با جذب مخاطبین بسیار زیاد برای نسخه موبایل و بازی بتل رویال وار زون تعداد زیادی از کاربران را به خود جلب کند و حالا این شرکت تصمیم دارد تا در آینده نزدیک سطح کاربری و نوع ارائه بازی‌های آنلاین را به کاربران خود تغییر دهد تا از آن طریق کاربران بتوانند با چالش‌های جذاب‌تری برای اجرای بازی مواجه باشند.

این نقشه قرار است نهایت تا پایان هفته جاری آماده عرضه شود؛ با این حال شرکت سازنده هنوز هیچ اطلاعات دقیقی از زمان، روز و ساعت انتشار آن در میان کاربران ارائه نداده است. 

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location