سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

شرکت سونی از روز گذشته لیست بازی‌هایی که قرار است در جریان آوریل 2020 میلادی به صورت رایگان آماده عرضه شوند را آماده انتشار کرده است. این بازی‌ها شامل دو عنوان محبوب از سری بازی‌های اختصاصی و عمومی پلی استیشن می‌شوند.

برای دسترسی به این بازی‌ها کاربران می‌توانند برای مدت یک ماه اقدام به خرید گیفت کارت پلی استیشن پلاس کرده و از آن طریق در مدت زمان مشخص بازی‌های یاد شده را اجاره کنند.

عرضه رایگان این بازی‌ها از سه شنبه، هفت آوریل 2020 آغاز شده و تا پایان این ماه ادامه خواهد داشت. شرکت سونی این بازی‌ها را برای بسیاری از ریجن های خود از آمریکا گرفته تا استرالیا، نیوزلند، اسپانیا، لهستان، آرژانتین و چند کشور دیگر نیز به صورت رایگان عرضه کرده است.

بازی‌های پلی استیشن پلاس در حقیقت عناوین رایگان مجموعه بازی‌های سونی هستند که به صورت اجاره‌ای در اختیار کاربران قرار می‌گیرند و کاربران برای مدت زمانی محدود امکان دسترسی به آن‌ها را با پرداخت مبلغ بسیار کم خواهند داشت. کاربران می‌توانند پس از اقدام به فعال سازی پلی استیشن پلاس، هر کدام از این بازی‌ها را از طریق بخش پلی استیشن نتورک انتخاب کرده و آن‌ها را پس از دانلود روی کنسول خود اجرا کنند.

بازی‌های ارائه شده در این مجموعه شامل یکی از بخش های پر بازدید آنچارتد و یکی از عناوین پر بازدید ماشین بازی درت می‌شوند که به صورت رایگان آماده عرضه شده‌اند. گفتنی است که وب سایت گیم استاپ به هر دو این عناوین امتیاز بسیار بالایی را داده است و همین دلیل اجرای آن‌ها در کنسول توصیه می‌شود.

لیست بازی‌های ارائه شده شامل موارد زیر می‌شود.

  • 1.Uncharted 4: A Thief's End
  • 2.Dirt Rally 2.0
خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location