سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

 شرکت اپل تصمیم دارد تا در آوریل سال 2020 میلادی فرایند فروش محصولات خود در اپل استورهای را آغاز کند و برای بار دیگر شرایط را به حالت عادی باز گرداند.

اپل تا پیش از این و مشخصاً در ماه دسامبر 2019 و ژانویه 2020 تمامی اپل استورهای سرزمین اصلی چین را تعطیل کرده بود. این اپل استورها در فوریه فرایند کاری خود را به صورت تدریجی و محدود آغاز کردند. اما با گسترش شیوع ویروس کرونا در سراسر جهان شرکت اپل تمامی اپل استورهای خود در خارج از سرزمین اصلی چین را تعطیل کرد و حتی در آمریکا نیز اجازه فعالیت به این فروشگاه را نداد.

در این میان گزارش‌های منتشر شده حاکی از آن است که شرکت اپل تصمیم دارد تا در آینده نزدیک و مشخصاً در نیمه اول ماه آوریل که تا پنج روز دیگر آغاز می‌شود فعالیت اپل استورها را از سر بگیرد و به صورت تدریجی آن‌ها را باز گشایی کند.

گزارش خبرگزاری بلومبرگ حاکی از آن است که شرکت اپل از همین حالا ابلاغیه مربوط به باز گشایی و آغاز فعالیت در نیمه اول ماه آوریل را به برخی از اپل استورها داده است و پیش بینی می‌شود در آینده نزدیک این اپل استور ها فعالیت خود را از سر بگیرند و فروش خود را برای بار دیگر آغاز کنند.

اپل همچنین یک بیانیه عمومی را به خبرگزاری بلومبرگ ارائه داده است که متن آن شامل زیر می‌شود:

ما فروشگاه‌های اصلی خود را به زودی بازگشایی می‌کنیم. این بار تلاش داریم تا برخی از فروشگاه‌هایی که ممکن است امکان باز شدن آن‌ها تا آوریل فراهم شده باشد را مد نظر قرار دهیم. اپل تمام تلاش خود را برای اطلاع رسانی در مورد بازگشایی اپل استورها و تاریخ دقیق آن‌ها خواهد کرد.

شرکت اپل تلاش دارد تا برای بار دیگر فرایند فروش و ارائه خدمات پس از فروش محصولات خود را به صورت تدریجی آغاز کند.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location