سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

 شرکت اپل تنها چند روز پس از آماده سازی و معرفی آیپد پرو نسل 4 اقدام به عرضه نسخه بستر نرم افزاری مبتنی بر واقعیت افزوده ARKit 3.5 کرده است.

ARKit 3.5 در حال حاضر برای توسعه دهندگان آماده عرضه شده است و کاربران عادی به آن دسترسی ندارند. توسعه دهندگان قرار است با استفاده از این بستر نرم افزاری امکان توسعه و ساخت اپلیکیشن‌های کاربردی جدید را برای لنز و سنسورهای جدید آیپد پرو را داشته باشند.

اپل در توسعه و عرضه آیپد پرو نسل 4 یا همان آیپد پرو 2020 تلاش کرده تا قابلیت‌های ویژه‌ای را آماده عرضه کند که یکی از مهم‌ترین آن‌ها تعبیه لنز لیدار برای تشخیص عمق در دوربین این تبلت هوشمند بوده است. گفتنی است که شرکت اپل علاوه بر این سنسور از دو لنز واید و التراواید نیز برای افزایش سطح کیفیت تصاویر به ثبت رسیده توسط این دستگاه‌ها استفاده کرده است.

عرضه ARKit 3.5 به توسعه دهندگان باعث می‌شود تا اپلیکیشن‌های عرضه شده در اپ استور به زودی امکانات ویژه و هوشمندانه‌تری برای کاربران داشته باشند و کاربران بتوانند به صورت روزمره از فناوری واقعیت افزوده در زندگی خود استفاده کنند.

اپل از سال 2017 تلاش کرده تا با توسعه و عرضه بستر نرم افزاری مبتنی بر واقعیت افزوده ARKit امکانات ویژه‌ای را برای اجرای نرم افزارهای مختلف در نظر بگیرد. اپل همچنین از آیفون X به بعد دوربین‌های کارآمدتری برای این فناوری در نظر گرفت تا از آن طریق کاربران بتوانند به صورت حرفه‌ای و کاربردی‌تر اپلیکیشن‌ها و بازی‌های واقعیت افزوده را اجرا کنند. ARKit باعث می‌شود تا توسعه اپلیکیشن‌های مبتنی بر این فناوری تسهیل پیدا کنند و دستگاه‌های اپل امکانات بهتری برای اجرا و استفاده روزمره داشته باشند. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location