سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

بررسی‌های اولیه منتشر شده از نتایج تست‌های بنچ مارک حاکی از آن است که قدرت پردازنده آیپد پرو نسل 4 که با عنوان A12z معرفی شده، تفاوت زیادی با پردازنده A12x تعبیه شده در آیپد پرو 3 ندارد.

یکی از کاربران شبکه اجتماعی Reddit اعلام کرد که نتایج منتشر شده در گیک بنچ 5 نشان دهنده آن است که آیپد پرو 11 اینچ نسل 4 در تست تک هسته‌ای امتیاز 1114 و در تست چند هسته‌ای امتیاز 4654 را به دست آورده است. در عین حال پردازنده A12X به کار رفته در آیپد پرو نسل 3 نیز امتیاز 1113 و 4608 را به ترتیب برای تست تک هسته‌ای و چند هسته‌ای در یافت کرده بود.

این در حالی است که شرکت اپل تا پیش از این و مشخصاً در زمان معرفی آیپد پرو نسل 4 ادعا کرده بود که این محصول از لحاظ قدرت پردازشی نسبت به نسل پیشین بهینه سازی‌های ویژه‌ای داشته است. در این میان، تست‌های اولیه نشان از آن دارند که شرکت اپل در توسعه و ساخت آیپد پرو نسل 4 تمایلی به افزایش آن‌چنانی قدرت پردازش نداشته است و بیشتر روی موارد دیگر تمرکز کرده است.

در پست منتشر شده در شبکه اجتماعی Reddit مشخص شده که تست‌های Antutu در مورد آیپد پرو نسل 4 نیز همین مسئله را نشان می‌دهند که قدرت پردازش آیپد پرو نسل 4 با نسل 3 تفاوت زیادی نکرده است. بر این اساس، می‌توان گفت که شرکت اپل در توسعه و عرضه آیپد پرو نسل 4 روی توسعه دوربین بهینه‌تر و تعبیه ترک پد در اسمارت کیبورد با رابط کاربری ویژه تمرکز کرده است.

شرکت اپل آیپد پرو نسل 4 را در ماه مارس 2020 آماده معرفی کرده است و به‌زودی آن را آماده عرضه به بازار می‌کند. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location