سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

یکی از مهم‌ترین مواردی که در زمان خرید مک بوک ها از اهمیت بالایی برخوردار است، بحث سلامت کارکرد قطعات سخت افزاری و سرویس‌های نرم افزاری است. بررسی سلامت مک از طریق روش‌های مختلف امکان پذیر است و یکی از آن‌ها شامل روش اینترنتی توصیه شده خود اپل است.

برای بررسی سلامت مک روش‌های مختلفی وجود دارد که هر یک از آن‌ها مزیت و معایب خاص خودش را دارد. یکی از روش‌ها بررسی و تست سخت افزاری مک با استفاده از ابزار توسعه داده شده توسط اپل در فریم ویر دستگاه‌های مک است که پیش از بوت کردن امکان تست را برای شما فراهم می‌کند.

روش دیگر، استفاده از نرم افزارهای مختلفی است که بخش‌های مختلف سخت افزاری مک را مورد تست قرار می‌دهند که توسط توسعه دهندگان مختلف آماده عرضه شده‌اند.

اما یکی از روش‌های آسان و ساده استفاده از سرویس آنلاین بررسی وضعیت دستگاه است که توسط خود شرکت اپل آماده عرضه شده است. با استفاده از این روش می‌توانید بدون نصب نرم افزاری خاص یا حتی خاموش کردن دستگاه، سلامت سرویس‌های نرم افزاری و برخی از سخت افزارها را مورد بررسی قرار دهید. 

بررسی سلامت سرویس‌های نرم افزاری مک با استفاده از سرویس آنلاین تست وضعیت سیستم

نکته مهم: باید به یاد داشته باشید که این روش همه بخش‌های سخت افزاری یا نرم افزاری دستگاه شما را مورد بررسی قرار نمی‌دهد. بر این اساس، برای تست دقیق‌تر و اطمینان پیدا کردن از سلامت تمامی قطعات مک باید حتماً از روش‌های پیشرفته‌تر استفاده کنید. با این حال استفاده از این سرویس آنلاین می‌تواند برخی از مشکلات دستگاه را به شما یاد آوری کند.

  • 1.سافاری را در سیستم عامل مک او اس باز کنید
  • 2.وارد صفحه Apple Support System Status شوید
  • 3.صفحه به صورت خودکار مشکلات ایجاد شده در مک را شناسایی می‌کند و اشکال را بارنگ آبی نشان می‌دهد
  • 4.شما می‌توانید هر از گاهی به این صفحه سر زده و معایب احتمالی دستگاه را مورد بررسی قرار دهید

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location