سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

 وارن باقت سرمایه گذار و یکی از بزرگ‌ترین سهام داران شرکت اپل پس از مدت‌ها تلفن همراه تا شونده خود را کنار گذاشته و از این پس از آیفون استفاده می‌کند.

این سرمایه گذار 88 ساله که تا پیش از این اظهارات عجیبی را در مورد عدم تمایل خود برای استفاده از تلفن‌های هوشمند مطرح کرده بود؛ حالا تصمیم گرفته تا از آیفون استفاده کند. او 5.6 درصد از سهام اپل را در اختیار دارد.

وارن بافت در مصاحبه با CNBC اعلام کرده که به تازگی از گوشی تاشونده سامسونگ خود استفاده نمی‌کند و از این پس یک آیفون را برای استفاده‌های شخصی خود انتخاب کرده است. او اعلام کرده که یکی از مدل‌های جدید آیفون را خریداری کرده است و به همین دلیل هیچ اطلاعاتی در مورد اینکه کدام یک از آیفون‌های سری 11 را استفاده می‌کند نداده است.

بافت اعلام کرده که این آیفون را خریداری نکرده است و آن را به عنوان هدیه از طرف چندین نفر دریافت کرده است. افراد بسیاری از جمله تیم کوک به او آیفون هدیه داده بودند؛ با این حال او هیچ اقدامی برای استفاده از آن‌ها نکرده بود. تیم کوک تا پیش از این نیز ارتباط نزدیکی با بافت داشته است. او در سال 2018 اعلام کرد که شخصاً با هواپیما به محل زندگی بافت سفر کرده تا محصولات اپل را به او معرفی کند. با این حال بافت تا به امروز تمایلی به استفاده از آیفون‌ها نداشته است.

بافت در کنار اعلام این مسئله که از یک آیفون استفاده می‌کند، اعلام کرده که هیچ کاری غیر از برقراری تماس‌های تلفنی با استفاده از آن انجام نمی‌دهد و به قابلیت‌های آن علاقه‌ای ندارد. بافت همچنین یک آیپد دارد که برای بررسی و مشاهده قیمت سهام شرکت‌های مختلف از آن استفاده می‌کند. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location