سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

شرکت اپل در تلاش است تا آیفون با روکش شیشه‌ای یکپارچه را طراحی و تولید کند که تمامی بخش‌های آن را فرامی‌گیرد.

بر اساس اطلاعات منتشرشده از یکی از پتنت های جدید شرکت اپل، آیفون با روکش شیشه‌ای یک پارچه یکی از محصولاتی است که احتمالاً به زودی از طرف این شرکت آماده عرضه به بازار می‌شود.

شرکت اپل این پتنت را با عنوان ELECTRONIC DEVICE WITH GLASS ENCLOSURE به ثبت رسانده است و در آن نام برخی از متخصصین فعال خود را نیز برای تولید این محصول آورده است. عنوان این پتنت به‌طور مشخص شامل یک دستگاه الکترونیکی جدید با بدنه شیشه‌ای است.

اپل اعلام کرده که در این پتنت به‌طور کامل تمامی بخش‌های طراحی شده از آیفون به‌صورت شیشه‌ای طراحی خواهند شد. تا پیش از این و مشخصاً از سال 2017 میلادی پنل پشتی تمامی آیفون‌ها را به‌صورت شیشه‌ای طراحی کرده بود. با این حال بخش کناری این تلفن‌های هوشمند با روکش‌های آلومینیومی و استیل طراحی و ساخته می‌شدند.

شرکت اپل احتمالاً در سال‌های آینده این طراحی را به مرحله بهره برداری می‌رساند و این محصولات جدید را آماده عرضه به بازار می‌کند.

در این پتنت تصاویری وجود دارد که نشان دهنده آن است که پنل کناری به‌طور کامل حذف می‌شود و روکش شیشه‌ای نمایشگر جایگزین آن می‌شود. این طراحی شباهت زیادی به طراحی گلکسی های پرچم‌دار که با پسوند اج تولید می‌شوند دارد و شرکت اپل قابلیت‌های ویژه‌ای را در آن اعمال می‌کند.

شرکت اپل همچنین اعلام کرده که رابط کاربری سیستم عامل آی او اس به خاطر این تغییرات باز طراحی خواهند شد. اپل رابط گرافیکی کاربری اپل را تغییر می‌دهد و نزدیک به 117 آیکون جدید را به خاطر اعمال این تغییرات در سیستم عامل عرضه می‌کند. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location