سبد خرید خالی‌ست.
Xbox

 نیمه دوم فوریه 2020 فرا رسیده است و حالا سرویس ایکس لایو در حال عرضه بازی‌های جدید به کاربران ایکس باکس لایو گلد است.

ایکس باکس لایو در حال حاضر سه بازی را آماده عرضه به صورت رایگان برای کاربران اکانت ایکس باکس لایو گلد کرده است که از طریق آن کاربران می‌توانند برای مدت زمان مشخص به این بازی‌ها به صورت رایگان دسترسی داشته باشند. برای دسترسی به این بازی‌ها کاربران می‌توانند اکانت مدت دار ایکس باکس گلد را خریداری کنند و پس از آن اقدام به اجرای بازی‌ها بر اساس زمان بندی مشخص شده کنند.

در حقیقت مایکروسافت این بازی‌ها را به صورت اجاره‌ای آماده عرضه کرده است که برای مدت زمان مشخص در اختیار کاربران قرار می‌گیرد.

گفتنی است که این تعدادی از بازی‌های ارائه شده در نیمه دوم فوریه 2020 با اوایل ماه هیچ تفاوتی ندارد. با این حال شرکت مایکروسافت عرضه آن‌ها را برای ادامه ماه تمدید کرده است و کاربران می‌توانند به آن‌ها دسترسی داشته باشند. این بازی‌ها از جمله عناوینی هستند که طرفداران محدودی دارند و به همین دلیل ایکس باکس باعرضه رایگان آن‌ها تلاش می‌کند تا تمایل کاربران به خرید دائمی آن‌ها را جلب کند.

گفتنی است که این بازی‌ها تا پایان ماه فوریه و اوایل ماه مارس 2020 آماده عرضه هستند و در صورت داشتن اکانت ایکس باکس لایو گلد می‌توانید به آن‌ها دسترسی داشته باشید.

لیست این بازی‌ها به شرح زیر است:

  • 1.NBA 2K20
  • 2.Sonic Mania
  • 3.Super Monkeyball: Banana Blitz HD

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location