سبد خرید خالی‌ست.
1qazx

 شرکت مایکروسافت پس از گذشت نزدیک به یک از زمان تست اختصاصی و عمومی پروژه ایکس کلاود تصمیم به عرضه این سرویس به کاربران عادی دارد.

مایکروسافت اعلام کرده که پروژه ایکس کلاود را در اکتبر 2020 یعنی پاییز سال 1399 آماده عرضه به صورت عمومی می‌کند. مایکروسافت در مورد ساز و کار پروژه ایکس کلاود اعلام کرده که این سرویس به کاربران اجازه می‌دهد تا کنسول‌های ایکس باکس خود را از طریق اینترنت به یک سرور پردازش ابری تبدیل کنند و از طریق تلفن‌های هوشمند و دستگاه‌های دیگر اقدام به اجرای بازی‌های مختلف کنند.

این سرویس در حقیقت راه کار جدید شرکت مایکروسافت برای رقابت با سرویس های مشابه نظیر گوگل استادیا است که به کاربران امکان اجرای بازی در هر مکانی را می‌دهد. با این حال کاربران برای بهره‌مندی از این سرویس باید کنسول ایکس باکس وان را در اختیار داشته باشند.

پروژه ایکس کلاود قرار است از پاییز سال آینده در اختیار کاربران قرار گیرد و از آن طریق کاربران در کنار ایکس باکس، می‌توانند بازی‌های مورد نظر خود را در دستگاه‌های ویندوزی، اندرویدی و مبتنی بر سیستم عامل آی او اس و آیپد او اس اجرا کنند.

این سرویس صرفاً نیاز به حضور یک دستگاه مبتنی بر اینترنت پر سرعت دارد و به همین دلیل شرکت مایکروسافت احتمالاً به دلیل عرضه نسل پنجم اینترنت همراه عرضه نهایی این سرویس را به تعویق انداخته است تا زمان مناسب برای آماده سازی و ارائه آن به کاربران عمومی فرا برسد.

شرکت مایکروسافت این سرویس را به عنوان مشخصه اصلی نسل بعدی کنسول‌های بازی می‌داند و قطعاً شرایط ویژه‌ای را برای ارائه آن به کاربران ایکس باکس سری ایکس در نظر خواهد گرفت.

مایکروسافت تا پیش از پایان یافتن سال 2020 میلادی ایکس باکس سری ایکس را در بازار جهانی آماده عرضه می‌کند. 

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location