سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

 آپدیت فصل دوم بازی کال آف دیوتی مدرن وار فیر حجم بسیار زیادی داشته است و باعث شده تا بسیاری از کاربران نارضایتی خود را بابت این مسئله ابراز کنند. در این میان توسعه دهندگان این بازی به خاطر حجم بالای آپدیت آخر عذرخواهی کرده‌اند.

آپدیت فصل دوم کال آف دیوتی مدرن وار فیر بیش از 50 گیگابایت حجم دارد و در برخی از کنسول‌ها به بیش از 100 گیگابایت هم می‌رسد. این مسئله باعث شده تا حجم بزرگی از ترافیک اینترنت کاربران مشغول شود و از طرف دیگر بسیاری از کاربران امکان دسترسی به این بازی را برای مدت طولانی نداشته باشند.

اما حالا شرکت اینفینیتی وارد به عنوان توسعه دهنده و صاحب امتیاز پخش این بازی توضیحاتی را در مورد این به روز رسانی حجیم ارائه داده است.Paul Haile به عنوان مدیر بخش تولید اینفینیتی وارد، به صورت رسمی و از طرف این شرکت از کاربران عذرخواهی کرده است و اعلام کرده که آپدیت فصل دوم در شرایطی خاص و منحصر به فرد آماده عرضه شد که توسعه دهندگان مجبور شدند تا حجم آن را به طرز قابل توجهی افزایش دهند.

وی در ادامه توضیحات خود اعلام کرده که این آپدیت باعث رفع بسیاری از باگ‌ها و مشکلات نرم افزاری در حین اجرای بازی نیز می‌شود. علاوه بر این، بازی یاد شده باعث می‌شود تا مدیریت ذخیره سازی کنسول در زمان پخش بازی بهتر شود و کاربران بتوانند به صورت بهینه‌تر این بازی را در کنسول‌های خود اجرا کنند. در پایان سخنگوی اینفینیتی وارد اعلام کرده که عرضه این آپدیت حجیم باعث می‌شود تا عرضه محتوای DLC در آینده آسان‌تر شود و کاربران حجم اینترنت کمتری را برای دانلود این محتوای قابل دانلود مصرف کنند.

مدیر بخش توسعه این شرکت نیز در بیانیه‌ای جداگانه خبر از عرضه دی ال سی‌های جدید در روزهای آینده داده است. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location