سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

 اپل به تازگی پشتیبانی نرم افزاری از آیفون 5 و آیفون 6 را متوقف کرده و دیگر نسخه‌های جدید سیستم عامل آی او اس را برای این محصولات ارائه نمی‌دهد. در این میان، یکی از سؤال‌های اصلی این است که آیا ایرپاد پرو به آیفون 5 و آیفون 6 متصل می‌شوند یا کاربران این تلفن‌های هوشمند محدود به ایرپادهای قدیمی هستند.

اپل آی او اس 13 را در سپتامبر 2019 آماده عرضه به صورت عمومی کرد. این نسخه از سیستم عامل در تمامی آیفون‌های پشتیبانی شده در آی او اس 12 به غیر از آیفون 6، 6 پلاس و آیفون 5 اس قابل نصب بود. اپل در حقیقت پشتیبانی نرم افزاری از این سه تلفن هوشمند را متوقف کرد که باعث شد تا دیگر کاربران این تلفن‌های هوشمند امکان دسترسی به بسیاری از قابلیت‌های جدید را نداشته باشند.

کاربران آیفون 5 اس، 6 و 6 اس دیگر نمی‌توانند از اپل واچ‌های نسل جدید استفاده کنند و حالا چالش اصلی این است که ایرپاد پرو نیز به صورت محدود امکان کارکرد را در این تلفن‌های هوشمند دارد.

اپل در ماه‌های پایانی سال 2019 میلادی از ایرپاد پرو به همراه دو قابلیت Transparencyو Active Noise Cancelation رونمایی کرد و آن را آماده ارائه در بازار جهانی کرد. اپل در معرفی این محصول اعلام کرده بود که برای استفاده بهینه از تمامی قابلیت‌های ایرپاد پرو کاربران باید از آی او اس 13 به بعد استفاده کنند. 

ایرپاد پرو به آیفون 5 اس و آیفون 6 متصل می‌شود؛ اما کارکرد آن محدود است

  در پاسخ به این سؤال که آیا ایرپاد پرو به آیفون 5 و آیفون 6 متصل می‌شوند باید گفت که کاربران این تلفن هوشمند می‌توانند ایرپاد پرو را برای گوش کردن به موسیقی‌های خود استفاده کنند؛ اما کارکرد آن محدود است. قابلیت Transparency در ایرپاد پرو متصل شده به آیفون 5 اس و آیفون 6 کار نمی‌کند و کاربران به حالت Active Noise Canceling محدود خواهند بود. البته اپل در زمان اتصال ایرپاد پرو به این تلفن‌های هوشمند نیز هشدار مربوط به این موضوع را می‌دهد.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location