سبد خرید خالی‌ست.
ساعت اپل با توانایی ذخیره آهنگ و پخش آن
ایفون ۸
آیفون 8

قیمت خرید آیفون 8

  لوازم جانبی آیفون
لوازم جانبی آیفون

لوازم جانبی آیفون

آیفون ایکس x
آیفون X | ایفون ایکس

قیمت خرید آیفون X ایکس

اپل امسال در کنار ارائه محصولات آیفون 6 و آیفون 6 پلاس ، ساعت هوشمند خود را نیز معرفی کرد که پیش بینی می شود همچون بقیه گجت های اپل در صدر پرفروش ترین های جهان قرار گیرد . هرساله در کنفرانس اپل توسعه دهندگان علاوه بر توضیح محصول جدید تولیدی لیستی از ویژگی های دستگاه را نیز ارائه می کنند . اما به نظر می رسد محصولات اپل یک ویژگی جالب دارد و آن هم ناتمام بودن امکانات آن است بطوریکه بعد از در دسترس قرار گرفتن محصول و کار با آن پی به این امکانات می برید

ساعت اپل و ذخیره آهنگ

ما می دانیم ساعت اپل ( و بسیاری دیگر گجت های پوشیدنی مشابه ) برای بسیاری از عملکردها باید ارتباطی با یک گوشی هوشمند داشته باشند ! اما بسیاری دیگر از عملکردها نیز می توانند بدون ارتباط بی سیم صورت گیرند . این امکانات مستقل چنان مهمند که چالش بسیاری از شرکت های بزرگ برای ساخت ساعتی مستقل هستند .

اما ویژگی جالب توسط ساعت اپل چیست؟ بله ساعت اپل می تواند در یک ارتباط بلوتوث با هدفون آن موزیک ها را ذخیره کرده و پخش نماید . بدون احتیاج به آیفونی که عملیات پردازش را صورت دهد !

بله بدون احتیاج به هیچ وسیله جانبی دیگر .

در این باره تیم کوک می گوید :

“ساعت اپل برای کامل شدن احتیاج به یک آیفون همراه دارد اما این به آن معنی نیست که این ساعت بدون گوشی هیچ استفاده ای ندارد . شما می توانید با اتصال ساعت به هدفون بلوتوث خود موزیک ها را مدیریت کنید ، آن ها را ذخیره کنید و پخش کنید . ”

اما این خبر چند نکته مهم را فاش می کند . اول اینکه ساعت اپل به مموری داخلی بالایی مجهز است . ( شاید هم به سرویس آی کلود ) دوم اینکه به نظر می رسد ساعت طی روند توسعه از آیفون جدا شود و به یک گجت مستقل تبدیل شود . ( این آرزوی بسیاری از شرکت هاست ) .

آیا در روزهای آینده شاهد تحولات بیشتری در صنعت ساعت سازی هستیم و ام آیا ساعت اپل هنوز هم ویژگی های پنهان دیگری دارد؟

آیفون 7 - 128 گیگ 3,139,000 تومان
آیفون 8 - 256 گیگ 4,299,000 تومان-200,000 تومان تخفیف ویژه 4,099,000 تومان
آیفون 7 پلاس - 32 گیگ 3,319,000 تومان-100,000 تومان تخفیف ویژه 3,219,000 تومان
آیفون 7 - 32 گیگ 2,679,000 تومان
 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location