سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

 دکمه IGTV بالاخره پس از مدت‌ها درخواست مکرر کاربران از اینستاگرام حذف شد و دیگر در زمان مشاهده صفحه اصلی نمایش داده نمی‌شود.

IGTV در ژوئن سال 2018 میلادی آماده عرضه به‌تمامی کاربران اینستاگرام شده بود که بستری برای پخش ویدیوهای طولانی مدت از طریق اینستاگرام بود که در زمان معرفی و عرضه سروصدای بسیار زیادی کرد و باعث شده تا بسیاری از تحلیلگران آن را قدمی مهم از طرف شرکت فیس‌بوک برای رقابت هر چه بیشتر با یوتیوب در نظر بگیرند.

اینستاگرام حالا اعلام کرده که به دلیل عدم تمایل کاربران برای استفاده از این بخش، دکمه IGTV را از اینستاگرام حذف کرده است و دیگر کاربران در صفحه اصلی آن را مشاهده نخواهند کرد. اینستاگرام اعلام کرده که تعداد کمی از کاربران روی این دکمه تپ می‌کردند و بیشتر کاربران زمانی یک ویدیوی طولانی را از این بخش نگاه می‌کردند که بخشی از آن را در صفحه اصلی دیده باشند.

تا پیش از این کاربران با تپ کردن روی دکمه IGTV به صفحه ویژه آن هدایت می‌شدند و می‌توانستند ویدیوهای طولانی مدت را از آن طریق مشاهده کنند. اینستاگرام از کاربرانی که هنوز تمایل به مشاهده ویدیوهای بیشتر از IGTV را دارند درخواست کرده تا از بخش Explore به دنبال این ویدیوها باشند یا اپلیکیشن اختصاصی آن را از اپ استور یا پلی استور دریافت کنند.

این تغییر کوچک البته از دیدگاه بسیاری از تحلیلگران به عنوان یک عقب نشینی بزرگ برای اینستاگرام شناخته شده است و آن‌ها اعلام کرده‌اند که اینستاگرام احتمالاً نتوانسته در رقابت با یوتیوب و دیگر سایت‌های اشتراک ویدیوهای طولانی مدت موفق باشد و به همین دلیل اقدام به حذف دکمه IGTV از اپلیکیشن خود کرده است.

گفتنی است که ویدیوهای IGTV هنوز از طرف کاربران قابل اشتراک گذاری است و می‌توان آن‌ها را صفحه کاربری یا صفحه اصلی اینستاگرام مشاهده کرد. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location