سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

شرکت اپل از شب گذشته به صورت رسمی فرایند فروش و عرضه نسخه ریفربیشد آیفون XS و XS Max را آغاز کرده است و این مدل ها را از طریق وب سایت رسمی خود به فروش میرساند.

شرکت اپل همانند سابق تعداد مشخص و محدودی از این تلفن های هوشمند را آماده عرضه کرده است و صرفا به تعداد موجودی آنها در انبارهای شرکت اپل در کشورهای مختلف مربوط میشود. اپل در حال حاضر نسخه خاکستری فضایی، نقره ای و طلایی آیفون XS و XS Max را با ذخیره سازی 64، 256 و 512 آماده عرضه کرده است.

این نسخه های جدید در حال حاضر تنها برای عرضه از طریق وب سایت فروشگاه آنلاین شرکت اپل آماده عرضه شده است که از تنها در کشور آمریکا و به صورت اینترنتی قابل سفارش و خرید است. تمامی این نسخه ها به صورت آنلاک آماده عرضه شده اند و تحت قرارداد با هیچ یک از اپراتورهای آمریکایی نیستند.

نسخه های ریفربیشد رسمی آیفون ها، پس از مشخص شدن خرابی ناشی از ساخت به شرکت اپل عودت داده شده اند و پسس از تعمیر های انجام شده، شرکت اپل آنها را به صورت اختصاصی و با قیمت کمتر از نسخه های معمولی آماده فروش و عرضه کرده است.

نسخه های ریفربیشد عرضه شده در این فروش ویژه نزدیک به 300 دلار از نسخه های عادی ارزان تر هستند و کاربران میتوانند با پرداخت هزینه کمتر این محصولات را در اختیار قرار دهند. گفتنی است که اپل تا پیش از این هرگز آیفون XS و XS Max ریفربیشد را به صورت رسمی آماده عرضه نکرده بود و حالا نیز نسخه های ریفربیشد را به صورت محدود در آمریکا آماده فروش کرده است. بر این اساس میتوان گفت که نسخه های ریفربیشد این تلفن هوشمند که تا پیش از این در بازار کشورهای دیگر به فروش میرسیدند، به صورت رسمی و توسط اپل فرایند تعمیراتی را دریافت نکرده اند. 

قیمت این آیفون‌های ریفربیشد به شرح زیر است.

iPhone XS - 64GB: $699

iPhone XS - 256GB: $829

iPhone XS - 512GB: $999

iPhone XS Max - 64GB: $799

iPhone XS Max - 256GB: $929

iPhone XS Max - 512GB: $1,099

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location