سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

گزارش‌ها و شایعات اخیر منتشر شده از آیفون 12 پرو مکس حاکی از آن است که شرکت اپل تصمیم دارد تا سنسورهای دوربین این تلفن هوشمند را بزرگ‌تر طراحی کند.

بر اساس گزارش وب سایت ژاپنی Mac Otakara شرکت اپل تصمیم دارد تا سنسورهای دوربین آیفون 12 پرو مکس را بزرگ‌تر طراحی کند و در عین حال ضخامت این گوشی را نسبت به نسل‌های قبلی کاهش دهد. این وب سایت اعلام کرده که ضخامت آیفون 12 پرو مکس در مقایسه با آیفون 11 پرو مکس کمتر خواهد بود و اپل تا 10 درصد این تلفن هوشمند جدید را نازک‌تر طراحی و تولید می‌کند.

استفاده از نمایشگر بزرگ‌تر باعث می‌شود تا آیفون 12 پرو مکس به عنوان پرچم‌دار تلفن‌های هوشمند اپل در سال 2020 میلادی این امکان را فراهم سازد که اپل برد مداری و باتری را نازک‌تر طراحی کند و در نهایت ضخامت این تلفن هوشمند به 7.4 میلی متر برسد.

تا پیش از این مشخص شده که نسخه‌های مکس آیفون‌ها سنگین‌ترین تلفن‌های هوشمندی هستند که شرکت اپل آماده طراحی و تولید کرده است؛ با این حال وب سایت Mac Otakara در گزارش‌های خود هیچ توضیحی در مورد وزن این محصولات ارائه نداده است.

این وب سایت در بخش دوم شایعات خود در مورد آیفون‌های 2020 اعلام کرده که شرکت اپل در تلاش است تا سنسورهای دوربین آیفون 6.7 اینچی را بزرگ‌تر از قبل طراحی و تولید کند. با توجه به این شایعه می‌توان پیش بینی کرد که آیفون 12 پرو مکس با کیفیت‌ترین دوربین را در میان تمامی تلفن‌های هوشمند دیگر دارد.

شرکت اپل تصمیم دارد تا در سپتامبر سال جاری میلادی از 4 تلفن هوشمند پرچم‌دار رونمایی کند. گفتنی است که اپل در بازه مارس تا آوریل امسال نیز یک تلفن هوشمند میان رده را آماده عرضه به بازار خواهد کرد. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location