سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

توسعه دهندگان بازی فورتنایت به تازگی اسکین نینجا را به این کاربران این بازی ارائه داده‌اند و از امروز، شانزدهم ژانویهمی‌توان به آن دسترسی داشت.

نینجا که تا پیش از این با بازی فورتنایت و استریم کردن آن از طریق سرویس‌های آنلاین معروف شده بود، یکی از شخصیت‌ها و چهره‌های مهم در اجرای این بازی حساب میاید. او تا چند ماه پیش در سرویس توییچ محتوای ویدیویی خود را استریم می‌کرد که طی یک قرارداد ویژه تصمیم گرفت تا در ازای دریافت مبلغی قابل توجه از مایکروسافت، توییچ را ترک کند و از این پس ویدیوهای خود را در سرویس میکسر استریم کند.

او که بیشتر زمان استریم های خود را به اجرای بازی فورتنایت مشغول است در این روزها محبوبیت و شهرت زیادی در میان کاربران فورتنایت پیدا کرده است. همین مسئله باعث شده تا توسعه دهندگان این بازی در شرکت اپیک گیم تصمیم بگیرند تا اسکین او را در فورتنایت ارائه کنند.

بدون شک اسکین نینجا در فورتنایت به صورت رایگان به کاربران ارائه نمی‌شود؛ با این حال شرکت اپیک گیم هنوز اطلاعاتی در مورد هزینه آن را ارائه نداده است و پیش بینی می‌شود تا چند ساعت دیگر قیمت این اسکین در بازی مشخص شود.

اسکین نینجا هنوز آماده عرضه نشده است؛ با این حال توسعه دهندگان این بازی اعلام کرده‌اند که اسکین جدید به زودی آماده عرضه می‌شود و تا پایان امروز کاربران می‌توانند آن را برای اکانت خود خریداری و استفاده کنند.

گفتنی است که برای خرید اسکین ها در فورتنایت کاربران باید از گیفت کارت یا کارت اعتباری بین‌المللی برای پرداخت‌های خود استفاده کنند و پس از شارژ حساب کاربری می‌توانند موارد مختلف را در این بازی و سرویس‌های دیجیتالی دیگر خریداری کنند. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

3 کامنت

اسكين نينجا فورت نابت رو

  Attachments
  1. اروين حقيقي

مي خوستم بدونم ميشه رايگان گرفت

  Attachments
  1. اروين حقيقي

خیر این اسکین با قیمتی مشخص در فورتنایت به فروش میرسد

  Attachments
  1. علیرضا فرجی
هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location