سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnai_20200114-135059_1

 وب سایت آپارات از ساعاتی پیش با اختلال‌های متعددی برای برخی از کاربران مواجه شده است. مدیر عامل این وب سایت امروز پس از خارج شدن آپارات از دسترسی بسیاری از کاربران در سراسر ایران و کشورهای خارجی ضمن تائید این مسئله اعلام کرد که عدم دسترسی به آپارات به تحریم‌های بین‌المللی ربط دارد.

محمد جواد شکوری، مدیر عامل آپارات طی توییت جدید خود اعلام کرد که شرکت ثبت کننده دامنه آپارات به دلیل تحریم‌های بین‌المللی از ارائه خدمات به این وب سایت سر باز زده است و این مسئله باعث از دسترس خارج شدن این وب سایت شده است.

شکوری اعلام کرده که تیم آپارات در حال انتقال شرکت ثبت کننده دامنه است و به کاربران این وب سایت امید داده است که این وب سایت به‌زودی بدون مشکل آماده ارائه خدمات به کاربران می‌شود. 

آپارات از دیدگاه الکسا پربازدید ترین سایت ایرانی است. رتبه الکسای این وب سایت در ایران پس از گوگل در رتبه دوم قرار گرفته است. این وب سایت همچنین دارای رتبه 107 جهانی الکسا بوده و یکی از ارزشمندترین وب سایت‌های پخش محتوای ویدیویی در ایران به حساب میاید.

این وب سایت میزبان پخش محتوای ویدیویی به صورت زنده بوده و بسیاری از استریمرها و گیمرهای ایرانی در کنار تولید کنندگان محتوای ویدیویی در این وب سایت فعالیت می‌کنند. عدم دسترسی به این وب سایت ممکن است به ضرر بسیاری از کاربران و کسب و کارهای ایرانی منجر شود.

گفتنی است که در حال حاضر وب سایت آپارات توسط برخی از کاربران قابل دسترسی بوده و برای برخی دیگر از کاربران امکان دسترسی ندارد. این وب سایت در حال بررسی موضوع و رفع مشکل یاد شده است تا از آن طریق بتواند برای بار دیگر به کاربران خود خدمات مربوط به پخش آنلاین ویدیو را ارائه دهد. 

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location