سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

باتری یکی از قطعات مهم در طراحی و ساخت آیفون‌ها است که شرکت اپل به تولید باکیفیت و ایمن آن اهمیت بسیار زیادی می‌دهد. اسکاتی آلن، هکری که تا پیش از با قرار دادن جک 3.5 میلی‌متری در آیفون 7 و تغییر حافظه داخلی آن معروف شده بود، اخیراً نگاهی به کارخانه و خط تولید باتری آیفون‌ها انداخته است.

این کارخانه که در شهر دونگوان چین واقع شده است، وظیفه تولید انبوه باتری آیفون‌ها را بر عهده دارد. باتری‌های تولید شده توسط این کارخانه برای عرضه در بازار و به‌منظور تعویض باتری‌هایی که عمر مفید آن‌ها تمام شده مورد استفاده قرار می‌گیرند.

اسکاتی آلن مدت‌ها است که در کشور چین فعالیت می‌کند و بارها به بازار سیاه این کشور رفته است تا قطعات آیفون‌های مختلف را پیدا کند و از آن طریق گوشی شخصی‌سازی‌شده خود را بسازد و از آن‌ها استفاده کند. او اخیراً به خطر تولید باتری آیفون‌ها در یکی از کارخانه‌های چینی رفته تا شاهد روند ساخت این باتری‌ها باشد. 

 او در این ویدیوی بیست و هشت دقیقه‌ای به روند کامل تولید انبوه باتری آیفون پرداخته است. در خط تولید باتری آیفون‌ها، کارخانه سازنده کاتدها و آندهای باتری لیتیوم یونی را با ترکیبی خاص ایجاد می‌کنند و آن را در ورق آلومینیمی قرار می‌دهند. ورق آلومینیومی که به عنوان پوشش باتری عمل می‌کند، بارها گرم و سرد می‌شود و پس از آن زیر دستگاه پرتوی ایکس مورد بررسی قرار داده می‌شود.

این کارخانه آلومینیوم‌ها را با فشار 800 تن روی دستگاه پرس قرار می‌دهد تا پوشش به طور کامل ایمن شود و لایه‌های آند و کاتد با استفاده از بهترین مواد ممکن و با ایمن‌ترین حالت برای تعبیه در تلفن‌های هوشمند آیفون قرار گیرد. به طور کل، این ویدیو نشان دهنده پروسه‌ای پیچیده است که کارخانه‌های چینی برای تولید انبوه باتری آیفون‌ها طی می‌کنند. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
0 - خطا: 0