سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

شرکت سونی به تازگی تصویری از لوگوی پلی استیشن 5 را در جریان CES 2020 منتشر کرده است که نشان از ظاهر تصویر تجاری این کنسول جدید دارد.

سونی در جریان روز اول کنفرانس CES 2020 در کنار انتشار این تصویر تجاری از پلی استیشن 5 اعلام کرد که فروش هدست های پلی استیشن وی آر که برای نسخه پروی پلی استیشن 4 ارائه شده بود از مرز 5 میلیون گذشته است و از اکتبر سال 2016 میلادی تاکنون بیش از 5 میلیون از این محصول را به بازار فروخته است.

سونی همچنین آمار بیشتری از میزان فروش کنسول‌های پلی استیشن 4 خود منتشر کرده است که حاکی از آن است که این شرکت از سال 2013 که پلی استیشن 4 را رونمایی کرده است تاکنون بیش از 104 میلیون واحد از این کنسول را در بازار جهانی فروخته است. این در حالی است که بالاترین فروش کنسول‌های بازی شرکت سونی متعلق به پلی استیشن 2 بوده است که این شرکت نزدیک به 158 میلیون واحد از آن را به فروش رسانده بود.

لوگوی پلی استیشن 5 با شباهت بسیار زیاد به لوگوی نسل‌های پیشین کنسول‌های سونی طراحی شده است. در میان این لوگو نام کوتاه کنسول با رنگ سفید به صورت PS5 دیده می‌شود که در سمت چپ آن لوگوی همیشگی سونی برای پلی استیشن‌ها دیده می‌شود.

این مسئله نشان دهنده آن است که سونی همچنان تصمیمی برای تغییر روند طراحی لوگوی کنسول‌های خود ندارد و دقیقاً از همان طراحی سال‌های گذشته استفاده کرده است و صرفاً عدد 4 را به 5 در نسل جدید کنسول‌های خود تغییر داده است.

پلی استیشن 5 قرار است در با قدرت سخت افزاری بهبود یافته تر در سال 2020 میلادی آماده عرضه به بازار جهانی شود. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location