سبد خرید خالی‌ست.
مارک نیوسون، طراح صنعتی مطرح و دوست صمیمی جانی ایو به تیم طراحی اپل پیوست
ایفون ۸
آیفون 8

قیمت خرید آیفون 8

  لوازم جانبی آیفون
لوازم جانبی آیفون

لوازم جانبی آیفون

آیفون ایکس x
آیفون X | ایفون ایکس

قیمت خرید آیفون X ایکس

براساس گزارش Vanity Fair مارک نیوسون (Marc Newson) طراح صنعتی مطرح به استخدام اپل و تحت نظارت ایو درآمده است. نیوسون طراح مشهوری است که طرحهای زیادی را برای فروشگاههای لوکس انجام داده است و برخی از کارهای وی نیز در موزه هنرهای مدرن نیویرک وجود دارد.

نیوسون دوست دیرینه جانی ایو است و در گذشته همکاریهایی را با هم داشتند. سال گذشته ایو و نیوسون با همکاری هم چندین محصول را برای حراج خیریه محصولات (RED) که شامل میز کار آلمینیومی، دوربین Leica، نسخه ویژه‌ای از مک و … می‌شد را طراحی کردند.

جانی ایو در مصاحبه با Vanity Fair گفت: بی شک مارک نیوسون یکی از الهام بخش ترین طراحان این نسل به شمار می‌رود. او فوق‌العاده با استعداد است. ما از همکاری با یکدیگر بی‌نهایت لذت می‌بریم و این همکاری را بسیار موثر می‌دانیم.

بر اساس این گزارش نیوسون همچنان در انگلیس که محل زندگی وی می‌باشد باقی خواهد ماند، اما سفرهایی را به مرکز اپل در کاپرتینو خواهد داشت. گفته می‌شود که پیش از پیوستن به اپل، نیوسون مشورتهایی را در خصوص چند محصول اپل در اوایل سال جاری داده است.

نیوسون نیز در بیانیه ای اعلام کرده است :

دوستی نزدیک من با جانی نه تنها به من بینشی متفاوت در فرایند کار داده است، بلکه فرصتی برای همکاری با وی و تیم او را فراهم کرده است. پیوستن به این تیم مایه افتخار است.

نیوسون پیش از این چندین طرح مفهومی و زیبا را برای شرکتهای ساعت سازی و همچنین ساعتهای خود فراهم کرده است و احتمال می‌رود که یکی از پروژه‌های در نظر گرفته شده برای وی نیز کار بر روی ساعت هوشمند اپل باشد ولی تابحال اپل هیچ اظهاری در خصوص نقش نیوسون در شرکت نداشته است.

آیفون 8 - 256 گیگ 4,299,000 تومان-200,000 تومان تخفیف ویژه 4,099,000 تومان
آیفون 7 پلاس - 128 گیگ قیمت درج نشده است.
آیفون 8 - 64 گیگ 3,699,000 تومان
آیفون 7 پلاس - 256 گیگ قیمت درج نشده است.
 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location