سبد خرید خالی‌ست.
تحقیق اپل در خصوص هک شدن اکانت های آی کلود هنرمندان هالیوود
ایفون ۸
آیفون 8

قیمت خرید آیفون 8

  لوازم جانبی آیفون
لوازم جانبی آیفون

لوازم جانبی آیفون

آیفون ایکس x
آیفون X | ایفون ایکس

قیمت خرید آیفون X ایکس

در طی چند روز گذشته اخبار ناراحت کنندهای مبنی بر هک شدن گوشی بسیاری ازهنرمندان زن هالیوود و اتشار تصاویر خصوصی آنها منتشر شده است. از آنجاییکه یسیاری از این هنرمندان از گوشی آیفون استفاده میکردند بسیاری ضعف در سیستم امنیتی اپل و بطور خاص سرویس iCloud را دلیل این هک گسترده اعلام کردهاند. حال اپل بطور وسیع و فعال مشغول بررسی این مسئله و نحوه دسترسی این هکر به اطلاعات هنرمندان در iCloud است.

ناتالی کریس سخنگوی اپل در خصوص این موضوع گفت: برای ما حریم خصوصی کاربران بسیار مهم است و در حال حاضر نیز مشغول بررسی این موضوع هستیم. خبرگزاری Guardian گفتگویی با متخصصین مسئل امنیتی داشته است و این افراد عقیده دارند که این حمله بصورت گسترده بر روی اکانت iCloud هنرمندانی انجام گرفته است که تصاویر خصوصی خود را در آنجا ذخیره کردهاند.

گفته میشود ابزار این هک نرم افزاری در سایت Github بنام iBrute بوده است که با حدس پی در پی رمز عبور اکانت iCloud به رمز صحیح دست پیدا میکرده است. البته اپل دیروز این ایراد را برطرف کرد و در حال حاضر در صورتیکه این نرم افزار ۵ حدس اشتباه بزند اکانت شخص مورد نظر از سوی اپل قفل خواهد شد.

 

همچنین بسیاری از کارشناسان امنیتی نیز عقیده دارند که با سیستم تایید دو مرحلهای که اپل در مارس ۲۰۱۳ برای اکانت کاربران قرار داده است امکان نفوذ به آنها بسیار اندک میشود و به احتمال فراوان نقصی که در این سیستم وجود داشته است بهمراه رمز عبور انتخابی ضعبف از سوی هنرمندان دلیل این هک گسترده بود است.

آیفون 8 پلاس - 64 گیگ 4,099,000 تومان-100,000 تومان تخفیف ویژه 3,999,000 تومان
 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location