سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

 شرکت سونی تصمیم دارد تا در روند ساخت و عرضه پلی استیشن 5 روند توسعه و عرضه بازی‌ها را برای توسعه دهندگان آسان‌تر کند.

شوهی یوشیدا مدیر سونی اینتراکتیو انترتینمنت در مصاحبه خود با یکی از مجله‌های فعال در حوزه بازی‌های ویدیویی اعلام کرده که شرکت سونی در تلاش است تا با آسان‌تر کردن روند توسعه و ساخت بازی‌ها، امکانات بیشتری را برای توسعه دهندگان و استودیوهای عرضه بازی ایجاد کند تا بازی‌های عرضه شده در این کنسول به بهترین نحوه ممکن امکان اجرا را داشته باشند.

یوشیدا با اشاره به این نکته که از زمان عرضه آتاری و کنسول نینتندو NES همیشه توسعه دهندگان بازی‌ها وابسته به قدرت پردازشی کنسول‌ها بودند، اعلام کرد که هر چه قدر توسعه دهندگان امکانات کنسول در اختیار خود را بیشتر شناسایی کنند، بهتر می‌توانند بازی‌های خود را برای آن کنسول آماده عرضه کنند.

بر این اساس سونی در تلاش است تا کنسول نسل بعدی خود را با شباهت کامل به یک کامپیوتر هوشمند و قدرتمند آماده عرضه کند که از لحاظ قدرت سخت افزاری و شناسایی گرافیکی برای توسعه دهندگان قابل درک تر باشد.

شرکت سونی تصمیم دارد تا در سال 2020 میلادی از پلی استیشن 5 رونمایی کند و این کنسول در پایان سال آینده میلادی آماده عرضه به بازار جهانی می‌شود و کاربران می‌توانند این کنسول را برای اجرای بازی‌های جدید خریداری کنند. گفتنی است که سونی در تلاش است تا با عرضه این کنسول جدید، رقابتی ویژه‌ای را با محصولات مشابه نظیر ایکس باکس سری ایکس و کارت‌های گرافیکی عرضه شده برای کامپیوترهای شخصی ایجاد کند و از آن طریق به کاربران امکاناتی ویژه را ارائه دهد. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location