سبد خرید خالی‌ست.
جیل بریک آیپد جدید - the new ipad jail break
ایفون ۸
آیفون 8

قیمت خرید آیفون 8

  لوازم جانبی آیفون
لوازم جانبی آیفون

لوازم جانبی آیفون

آیفون ایکس x
آیفون X | ایفون ایکس

قیمت خرید آیفون X ایکس

بله درست خواندید، آیپد جدید ۳ جیل بریک شد !

استفان اِسِر "Stephan eser"  که بیشترمان آن را به اسم مستعار اینترنتی اش "i0n1c" میشناسیم،توانست در کمتر از ۲۴ ساعت از عرضه آیپد جدید ۳ آنرا جیل بریک کند و نرم افزار "Cydia" را در آن اجرا کرد.

"i0n1c" از طریق یک پست تویتر نشان داد جیل بریک کردن آیپد جدید یا همان آیپد ۳ در حد تصور و خیال نیست و انجام شدن است. این جیل بریک ، جیل بریک آنتترد(Untethered) میباشد به این معنی که برای دستگاه مشکلی پس از خاموش شدن پیش نمی آید.

اگرچه در آستانه عرضه نسل سوم آی پد اطلاعات امیدوار کننده ای درباره جیل بریک آن به گوش میخورد اما همیشه کاربرهای دولوپر(Developer) اپل ، قبل از هر اتفاقی درباره جیل بریک شدن برای ساخت شایعه اخبار یا عکس های جعلی آپلود میکنند.با تمام این تفاسیر تیم "iPhone Dev" توانست آیپد جدید را جیل بریک کند و تصاویر استفاده از Cydia را در آیپد جدید به نمایش بگزارد.

به خاطر شایعات تنها دیدن چند تا عکس نمیتواند دلیل محکمی برای جیل بریک شدن آیپد نسل سوم باشد ، بنابرین "i0n1c" فیلم کاملی از پروسه جیل بریک شدن و آنتترد "Untethered" بودن تهیه کرده است و آن را در یوتوب آپلود کرده است که میتوانید آن را از لینک زیر ببینید.

 

 

 

جیلبریک آیپد جدید

 

جیلبریک آیپد جدید

 

تهیه شده توسط واحد نرم افزاری NIC

اپل,محصولات اپل,لپ تاپ اپل,نوت بوک اپل,لپتاپ اپل,محصولات

,appleمکینتاش,آموزش مکینتاش,دانلود رایگان,دانلود,نرم افزار مکینتاش,بازی مکینتاش,بازی مک,بازیهای ,iosنرم افزار آیپد,آیپد,قیمت آیپد,آیپد اپل,آیپد2,آیپد3,مک بوک,مک بوک پرو,مک بوک ایر,آیفون,آیفون اپل,قیمت آیفون,آیفون 4,آیفون 4 اس,آیفون,4sآیفون 5,آیپاد اپل,آیپاد تاچ,آی مک,آیمک,مک پرو,نمایندگی اپل,مشهد

thumb_184b7cb84d7b456c96a0bdfbbeaa5f14 جیل بریک آیپد جدید - the new ipad jail break
آیفون 7 پلاس - 32 گیگ قیمت درج نشده است.
آیفون 7 - 32 گیگ قیمت درج نشده است.
 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location