سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

 یکی از مسائلی که در زمان استفاده از ساعت‌های هوشمند و دیگر ابزارهای هوشمند امروزی در میان کاربران مطرح می‌شود؛ مسئله دوام باتری این محصولات است. در این میان، باتری اپل واچ سری 5 که به‌تازگی توسط اپل معرفی و آماده عرضه‌شده با سؤال‌ها و چالش‌های زیادی در میان کاربران همراه بوده است.

شرکت اپل در جریان کنفرانس سپتامبر 2019 خود، اعلام کرد که باتری اپل واچ سری 5 می‌تواند در شرایط ویژه و اصطلاحاً آزمایشگاهی تا 15 ساعت دوام داشته باشد. از طرف دیگر این شرکت از قابلیتی جدید با عنوان Always on Display یا روشن بودن همیشگی نمایشگر رونمایی کرد که البته در زمان ادعا در مورد دوام 15 ساعته باتری هیچ اشاره‌ای به قابلیت روشن بودن همیشگی نمایشگر نکرده بود.

در این میان، وب سایت 9to5mac اقدام به بررسی دوام باتری اپل واچ سری 5 در شرایط عملی کرده است. یکی از نویسندگان این وب سایت اپل واچ سری 5 را در جریان دو ماراتن مورد استفاده قرار داده است و در طول آن قابلیت روشن بودن همیشگی نمایشگر را فعال کرده بود و اپلیکیشن Workout را نیز برای ردیابی فعالیت‌های ورزشی خود روشن کرده بود و در حال گوش کردن به موسیقی از طریق اتصال ساعت به هندزفری بلوتوثی بود.

وی در نهایت اعلام کرد که در نتیجه این تست، پس از دو ساعت و بیست و هشت دقیقه دویدن و پانزده دقیق استراحت، تنها 8 درصد از شارژ باتری اپل واچ باقی مانده بود؛ این در حالی است که شارژ اپل واچ در زمان آغاز دویدن روی 100 درصد بود و 92 درصد از آن پس از دو ساعت و سی و شش دقیقه مصرف شده بود.

البته اپل نیز این مسئله را تائید کرده که زمان دوام باتری اپل واچ مشخصاً به نحوه استفاده کاربر از ساعت هوشمند وابسته است و در صورت فعال بودن برخی از قابلیت‌های خاص ممکن است میزان دوام باتری این ساعت کاهش پیدا کند. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location