سبد خرید خالی‌ست.
آموزش گرفتن اسکرین شات از صفحه در مک
ایفون ۸
آیفون 8

قیمت خرید آیفون 8

  لوازم جانبی آیفون
لوازم جانبی آیفون

لوازم جانبی آیفون

آیفون ایکس x
آیفون X | ایفون ایکس

قیمت خرید آیفون X ایکس

برای اغلب کاربران امکان اسکرین شات گرفتن از صفحه نمایش وسیله خود در چه مواقعی ضروری است و بنابراین آنها گزینه ها و راه های زیادی برای انجام این کار در سیستم عامل مک فراهم کرده اند.
در این مقاله ما تمام روش هایی که توسط آن می توانید از صفحه نمایش رایانه مک خود اسکرین شات بگیرید را برای شما جمع آوری نموده ایم.

 

how-to-take-a-screenshot-on-a-mac.jpg۱- کلیدهای ترکیبی Command+Shift+3 : فشار دادن همزمان لین سه کلید روی کیبرد سبب گرفتن اسکرین شات از کل صفحه صفحه نمایش و سپس ذخیره آن بر روی دسک تاپ به عنوان یک تصویر PNG خواهد شد.

۲- کلیدهای ترکیبی Command+Control+Shift+3: با این ۴ کلید می توان یک اسکرین شات از کل صفحه نمایش گرفته و آن را در کلیپ برد به عنوان یک تصویر PNG. ذخیره کرد تا هر کجا که آن را لازم دارید به سرعت از کلیپ بورد بازخوانی یا پیست کنید.۳- کلیدهای ترکیبی Command+Shift+4 + درگ با ماوس: با این دستور می توان تصویر اسکرین شات را از یک منطقه خاص بر روی یک صفحه نمایش تهیه و ذخیره کرد! ابتدا کلید های Command-Shift-4 را همزمان با هم فشرده و سپس نشانگر ماوس را بر روی منطقه مورد نظر می کشید تا آن قسمت به شکل یک اسکرین شات ذخیره گردد.

۴- کلیدهای ترکیبی Command-Shift-4+Space + کلیک ماوس : این دستور را می توان در صورتی مورد استفاده قرار داد که شما نیاز به اسکرین شات یک پنجره خاص داشته باشید. کافیست کلیدهای Command-Shift-4+Space را با هم فشار داده و بر روی پنجره مورد نظر کلیک کنید.

۵- کلیدهای ترکیبی Command+Control+Shift+4 + درگ با ماوس : این دستور را برای گرفتن اسکرین شات از یک منطقه خاص بر روی صفحه نمایش با فشار دادن Command-Shift-4 و سپس کشیدن ماوس بر روی منطقه مورد نظر به کار گرفت. فرقش با شماره ۳ در این است که تصویر این بار در کلیپ بورد ذخیره شده و می تواند در فایل متنی به عنوان مثال مورد استفاده قرار گیرد.

۶- کلیدهای ترکیبیCommand+Control+Shift+4 + کلیک ماوس: این دستور می تواند مواقعی مورد استفاده قرار گیرد که شما نیاز به اسکرین شات از یک پنجره خاص دارید. فقط دکمه های Command+Control+Shift+4 را با هم گرفته و بر روی پنجره مورد نظر کلیک کنید تا این بار عکس تهیه شده در کلیپ بورد ذخیره گردد.

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location