سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

بی ام دبلیو از این پس تصمیم دارد تا سرویس اشتراک ماهانه برای ارائه اپل کارپلی را از اتومبیل‌های خودحذف کند. بر این اساس مشتریان اتومبیل‌های این کمپانی برای دسترسی به سرویس اختصاصی اپل نیازی به پرداخت هزینه ندارند.

یکی از سخنگویان بی ام دبلیو در مصاحبه با وب سایت انگلیسی AutoCar تائید کرده که این شرکت تصمیم دارد تا تمامی خدمات مربوط به ارائه اپل کارپلی را در اتومبیل‌هایی که از آخرین نسخه سیستم پخش استفاده می‌کنند به صورت رایگان ارائه دهد که این مسئله مشخصاً به واکنش‌های منفی نسبت به دریافت اشتراک‌های ماهانه یا سالانه مربوط می‌شود.

بر این اساس، تنها مدل‌هایی که از آخرین نسخه سیستم ارتباطی و پخش ConnectedDrive استفاده نمی‌کنند شامل بی ام دبلیو i3 و i8 می‌شوند که دارندگان آن‌ها همچنان باید هزینه‌ای مشخص را برای دسترسی به کارپلی شرکت اپل پرداخت کنند. با این حال، استفاده کنندگان این مدل اتومبیل‌ها نیز دیگر نیازی به خرید اشتراک ماهانه ندارند و برای دسترسی به این سرویس تنها کافی است اشتراک مادام‌العمر آن‌ها را به صورت یکجا خریداری کنند.

بی ام دبلیو اولین و تنها شرکت سازنده اتومبیل‌های مدرن بود که تا پیش از این بابت ارائه خدمات اپل کارپلی از کاربران هزینه اشتراک ماهانه و سالانه دریافت می‌کرد. اما به دلیل بازخوردهای منفی مدیران این شرکت از ادامه دریافت هزینه اشتراک از مشتریان خودداری کرده‌اند.

گفتنی است که تا پیش از این دارندگان خودروهای بی ام دبلیو باید سالانه 80 دلار برای دریافت سرویس کارپلی در سیستم پخش اتومبیلخود پرداخت می‌کردند که حالا این روند متوقف شده است و کاربران می‌توانند به صورت رایگان به این سرویس دسترسی داشته باشند. 

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location