سبد خرید خالی‌ست.
wsx

شرکت ژاپنی نینتندو پس از گذشت بیش از 3 سال از زمان معرفی و عرضه خود قرار است به صورت رسمی وارد بازار چین شود.

فروش نینتندو سوئیچ از طریق منابع رسمی نینتندو قرار است از روز دهم دسامبر در چین آغاز شود و شرکت تنسنت چین قرار است به عنوان مهم‌ترین شریک تجاری نینتندو، این محصول را آماده عرضه به بازار این کشور کند.

این کنسول قرار است در چین با قیمت 300 دلار آماده عرضه شود و یکی از قسمت‌های بازی سوپر ماریو قرار است به صورت رایگان به همراه یک سال گارانتی بین‌المللی رسمی به خریداران این محصول ارائه داده شود.

کنسول نینتندو سوئیچ در اواسط سال 2016 آماده عرضه به بازار شد، با این حال این محصول تا به امروز به صورت رسمی در اختیار کاربران چینی قرار نگرفته بود و تنها از طریق عامل‌های فروش در این کشور عرضه می‌شد. با این حال همکاری جدید شرکت تنسنت با نینتندو باعث شد تا باعث شده تا این محصول به صورت عمومی آماده عرضه به بازار چین شود.

چین یکی از بزرگ‌ترین بازارها را برای فروش محصولات الکترونیکی دارد و بسیاری از فروشندگان و تولیدکنندگان محصولات الکترونیکی در تلاش هستند تا به این بازار راه یابند. با این وجود دولت چین فروش کنسول‌های بازی را برای 13 سال در این کشور ممنوع کرده بود که این قانون در سال 2013 به پایان رسیده بود. همین مسئله باعث شده بود تا بسیاری از تولید کنندگان کنسول بازی تمایل خود را برای حضور در بازار این کشور از بدهند. البته در حال حاضر طی تغییراتی که وزارت فرهنگ چین در قوانین داده، فروش این محصولات در بازار این کشور آزاد شده است و نینتندو تصمیم دارد تا برای بار دیگر به بازار این کشور راه پیدا کند. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location