سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

شرکت اپل احتمالاً سال آینده در ساخت و تولید آیفون 13 با کوالکام همکاری می‌کند تا سنسور فرا صوت تشخیص اثر انگشت را در زیر نمایشگر این دستگاه‌ها آماده عرضه کند.

مدیران اپل از همین حالا قراری برای ملاقات از شرکت تایوانی GIS که در زمینه تولید نمایشگرهای لمسی فعالیت می‌کنند، تنظیم کرده‌اند و احتمالاً تصمیم دارند تا با این شرکت همکاری ویژه‌ای را در زمینه تولید و عرضه نمایشگرهای آیفون 13 آغاز کند.

خبرگزاری تایوانی Economic Daily News شرکت اپل تصمیم دارد تا طی این همکاری از فناوری و پتنت های توسعه داده شده توسط شرکت کوالکام برای تعبیه سنسورهای فراصوت برای تشخیص اثر انگشت از طریق نمایشگر استفاده کند. این خبرگزاری همچنین اعلام کرده که این فناوری در سال 2020 در اختیار شرکت اپل قرار خواهد گرفت، با این حال اپل آن را برای تولید آیفون 12 و دیگر تلفن‌های هوشمند عرضه شده در سال 2020 مورد استفاده قرار نخواهد داد.

اپل تصمیم دارد تا این فناوری را در سال 2021 در آیفون‌های خود اعمال کند که از لحاظ کاربری و امنیت باعث بهبود قابلیت‌های آیفون‌ها در سال‌های آینده می‌شود.

تا پیش از این نیز مینگ چی کو اعلام کرده بود که شرکت اپل در سال 2020 و 2021 از آیفون‌هایی با سیستم احراز هویت بیومتریک مبتنی بر اثر انگشت رونمایی خواهد کرد.علاوه بر این، خبرگزاری بلومبرگ و موسسه مالی جی پی مورگان نیز این اقدام توسط اپل را تائید کرده‌اند که همگی آن‌ها حاکی از عرضه برخی از آیفون‌های 2020 با این فناوری هستند.

با این حال، خبرگزاری Economic Daily News برخلاف گزارش تحلیلگران بر این باور است که اپل از این فناوری در سال 2020 برای ساخت آیفون‌ها استفاده نخواهد کرد و عرضه آیفون‌های مبتنی بر این فناوری را به سال 2021 موکول خواهد کرد. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location