سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

آلودگی هوا عامل اصلی بسیاری از بیماری‌ها و از نتایج منفی زندگی در شهرهای صنعتی و پرجمعیت است. در این میان استفاده از یک ماسک تنفسی مناسب می‌تواند به مراتب آسیب‌های ناشی از آلودگی هوا را کاهش دهد. ماسک تنفسی شیائومی مدل Airpop Light 360 یکی از محصولات و ابزارهای مناسب برای مقابله با آسیب‌های ایجاد شده از آلودگی هوا است.

ماسک تنفسی شیائومی مدل Airpop Light 360 می‌تواند به صورت مداوم و از طریق فیلتر هوای خود از تنفس مواد مضر و آسیب به ریه‌ها و سیستم تنفسی جلوگیری کند. طراحی این ماسک به گونه‌ای است که فیلتر آن به راحتی می‌تواند مه، دود و موارد دیگر مزاحم را از هوای قابل تنفس تمیز دهد تا در زمان حضور در محیط‌های آلوده با آسیب کمتری در محیط‌های آلوده حضور داشت.

تولید کننده اصلی این محصول اعلام کرده که این ماسک تنفسی می‌تواند در برابر آلودگی‌های ناشی از سوخت‌های فسیلی در محیط‌های شهری و صنعتی مقابله کند.

این ماسک علاوه بر کارایی مناسب در برابر نفوذ ذرات و غبارهای آلوده، دارای طراحی ویژه و منحصر به فردی است که استفاده مداوم از آن را برای افراد آسان می‌کند. این ماسک از طریق دو بند که داخل گوش می‌رود روی صورت نصب می‌شود تا به‌آسانی بتوان از آن برای مدت زمان طولانی استفاده کرد.

علاوه بر این، پوشش و فیلتر ویژه این ماسک تنفسی، می‌تواند برای مدت زمانی قابل توجه و طولانی برای استفاده مداوم در محیط‌های آلوده مناسب باشد. گفتنی است که عمر مفید این ماسک وابسته به فیلتر آن دارد و با سیاه شدن فیلتر دیگر قابل استفاده نخواهد بود.

این محصول از همین حالا در وب سایت اپل اِن آی سی برای خرید موجود است و شما می‌توانید آن را به صورت آنلاین سفارش داده و در سریع زمان ممکن مقابل درب منزل آن را دریافت کنید. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location