سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

 شرکت اپل پس از پایان یافتن بلک فرایدی، فروش ویژه دیگری را به مناسبت دوشنبه سایبری آغاز کرده است و برخی از محصولات خود را با قیمت‌های پایین‌تر از ارزش واقعی آماده عرضه کرده است.

در جریان دوشنبه سایبری فروشگاه اینترنتی رسمی اپل، بیشتر تمرکز تخفیف‌ها روی سری کامپیوترهای مک بوده است و اپل روی آیفون و آیپدها تخفیف قابل توجهی در نظر نگرفته است. این در حالی است که اپل تا پیش از این و مشخصاً در جریان بلک فرایدی فروش ویژه‌ای برای عرضه آیفون، آیپد و دیگر محصولات همراه خود در نظر گرفته بود.

تخفیف‌های ویژه کامپیوترهای مک در فروشگاه رسمی اپل معمول بین 200 تا 400 دلار است و کاربران می‌توانند این محصولات را با قیمتی نسبتاً پایین‌تر نسبت به روزهای عادی خریداری کنند. گفتنی است که شرکت اپل اعلام کرده که پس از خرید این محصولات در جریان دوشنبه سایبری، ممکن است تا چند روز یا چند هفته پس از ثبت سفارش محصولات را به کاربران تحویل دهد.

لازم به ذکر است که فروش‌های ویژه دوشنبه سایبری در برخی از کشورهای جهان اجرا شده است و کاربران در کشورهای دیگر امکان دسترسی به آن را ندارند. علاوه بر این، فروش ویژه یاد شده تنها از طریق فروشگاه آنلاین رسمی اپل در وب سایت Apple.com موجود است و به همین دلیل کاربرانی که امکان خرید از طریق کارت‌های بانکی کشورهای پشتیبانی شده و کارت‌های پرداخت بین‌المللی را دارند می‌توانند این محصولات را خریداری کنند.

محصولات شرکت اپل علاوه بر وب سایت رسمی این کمپانی در فروشگاه‌های آنلاین بین‌المللی نظیر آمازون نیز با قیمت‌های بسیار ویژه و منحصر به فرد آماده عرضه شده‌اند. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location