سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

وب سایت حراج اینترنتی rrauction به تازگی یک فلاپی دیسک با امضای شخصی استیو جابز را با حداقل قیمت 7500 دلار به مزایده گذاشته است.

این وب سایت ادعا می‌کند که این فلاپی دیسک توسط خود استیو جابز امضا شده است و به همین دلیل ارزش قابل توجهی دارد و افراد علاقه‌مند به جمع آوری کلکسیون می‌توانند آن را خریداری کنند.

حراج این وب سایت برای فلاپی دیسک یاد شده از 7500 دلار آغاز شده است و تا زمان تهیه این گزارش قیمت آن تا 5060 دلار طی 8 درخواست خرید افزایش داشته است. این وب سایت همچنین اعلام کرده که درخواست بعدی برای خرید این فلاپی دیسک 5566 خواهد بود.

با این حال این وب سایت اعلام کرده که قیمت تخمینی این فلاپی دیسک 7500 دلار است و تا زمان درخواست با این قیمت حراج به پایان نخواهد رسید.

توضیحاتی که این وب سایت برای حراج این فلاپی دیسک ارائه داده به این شرح است:

فلاپی دیسک حاوی سیستم تولز نسخه 6.0 مکینتاش که با خودکار مشکی رنگ روی آن نوشته شده «استیو جابز». وضعیت ظاهری آن خوب است و جوهر نوشته آن به مقدار کمی روی کاغذ کشیده شده است. این یکی از خواستنی‌ترین و نادرترین چیزهایی است که توسط استیو جابز امضا شده است؛ ضمن اینکه استیو جابز تمایل زیادی به امضا کردن موارد مختلف نداشت. این فلاپی یکی از خاص‌ترین ابزارهای عرضه شده برای سیستم عامل مک است که توسط استیو جابز به صورت زیبا و با حروف کوچک امضا شده است. این فلاپی یک قطعه باارزش مناسب برای نگهداری در موزه‌ها است که تاریخچه‌ای از کامپیوترها را در دل خود نگه داشته است.

  گفتنی است که وب سایت یاد شده برای این فلاپی، شناسنامه نیز صادر کرده است و اصالت آن را توسط متخصصین تائید کرده است.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location