سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

 شرکت Valve تصمیم دارد تا در آینده نزدیک رقابت ویژه‌ای را با شرکت‌های توسعه دهنده سرویس‌های استریم بازی‌های مبتنی بر پردازش ابری نظیر گوگل و مایکروسافت را شروع کند و از آن طریق سرویس استیم را همراه با این بازی‌ها آماده عرضه به کاربران کند.

بحث بازی‌های مبتنی بر پردازش ابری و استریم آن‌ها روی دستگاه‌های مختلف در طول چند ماه گذشته بسیار داغ شده است و بسیاری از شرکت‌های توسعه دهنده سرویس‌های بازی پس از چند سال تحقیق و توسعه به صورت جدی اولین نمونه‌های تستی و آزمایشی این بازی‌ها را در اختیار کاربران قرار داده‌اند.

در این میان، شرکت گوگل با معرفی گوگل استادیا و مایکروسافت با معرفی سرویس ایکس کلاود در حال توسعه و عرضه بازی‌های مبتنی بر پردازش‌های ابری بوده و تصمیم دارند تا این سرویس‌ها را در سال 2020 به صورت عمومی آماده عرضه کنند.

پردازش ابری آن‌قدر مهم است که بسیاری از تحلیلگران آن را اساس و پایه نسل بعدی کنسول‌های بازی نامیده‌اند که باعث می‌شود تا کاربران با استفاده از هر دستگاهی و تنها با خرید یک دستگاه متصل به اینترنت به بازی‌های مختلف دسترسی داشته باشند. در این میان، مشخص شده است که شرکت Valve نیز تصمیم دارد تا همانند رقبای سر سخت خود، نظیر گوگل و مایکروسافت سرویس اختصاصی خود را برای عرضه بازی‌های آنلاین و استریم شده آماده عرضه کند.

سرویس استریم کلاود استیم احتمالاً از سال 2020 میلادی به کاربران و به صورت عمومی آماده عرضه می‌شود و کاربران می‌توانند این بازی‌ها را به صورت یکپارچه و با تجربه‌ای مشابه در تمامی دستگاه‌های مختلف اجرا کنند و محدودیت کمتری برای بازی‌های ویدیویی در دستگاه‌های مختلف داشته باشند. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location