سبد خرید خالی‌ست.
23

 فعالیت‌های اخیر شرکت سوتی حاکی از آن است که این شرکت تصمیم دارد تا پس از معرفی و عرضه پلی استیشن 5 امکاناتی ویژه را به آن‌ها ارائه دهد تا از آن طریق کاربران بتوانند با سرعت بیشتر به صورت تسهیل یافته تر به نسل بعدی کنسول‌های این شرکت یعنی پلی استیشن 5 دسترسی پیدا کنند.

سونی نصمیم دارد تا بسیاری از بازی‌های این کنسول را آماده پشتیبانی در پلی استیشن 5 کند و از طرف دیگر تسهیلاتی ویژه را برای کاربرانی که اکانت خود را روی کنسل نسل قبل نصب کرده‌اند در نظر بگیرد. در این میان، برخی از پیشنهادهای ویژه برای کاربران آماده عرضه می‌شود که سطح تمایل آن‌ها را برای ارتقا به نسل بعدی کنسول پلی استیشن افزایش خواهد داد.

به طور کل سونی تصمیم دارد تا با ایده‌های تجاری پیشرفته کاربران را تشویق به خرید یک کنسول جدید کند. بر این اساس پیش بینی می‌شود که قیمت کنسول پلی استیشن 4 در سال‌های آتی به طرز قابل توجهی کاهش پیدا کند و نسل جدید بتواند با سرعت بیشتری جایگاه امروزی پلی استیشن 4 را در میان کاربران برباید.

گفتنی است که با توجه به گزارش‌های تحلیلی مختلفی که فعالیت‌های سونی برای ایجاد این سیاست‌های تشویقی را تائید می‌کند، هنوز منابع رسمی شرکت سونی این مسئله را تائید نکرده‌اند و معلوم نیست که سونی تصمیم به ارائه چه پیشنهادهای ویژه‌ای به کاربران دارد. سونی تا پیش از این و مشخصاً در سال 2013 با معرفی پلی استیشن 4 نتوانسته بود با سرعت قابل توجهی نسل جدید کنسول‌های خود را جایگزین پلی استیشن 3 کند و حالا مشخص شده که این شرکت سال آینده تصمیم دارد تا این مسئله را جبران کند. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location