سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

 شرکت اپل به تازگی از نسخه نهایی و عمومی فتوشاپ برای آیپد رونمایی کرده است و حالا مشخص شده است که نتیجه بررسی‌های مختلف از این نرم افزار بسیار ضعیف بوده است و تحلیلگران رضایت کافی از آن نداشته‌اند.

بسیاری از تحلیلگران فعال در یوتیوب و توییتر از حضور این نسخه از نحوه توسعه و قابلیت‌های آن ابراز نارضایتی کرده‌اند. در یوتیوب، نتایج اولیه بررسی تحلیلگران فتوشاپ برای آیپد را «ناامید کننده» و «یک اپلیکیشن رنگ آمیزی ضعیف» معرفی کرده‌اند. در توییتر نیز بسیاری از کاربرانی که این نسخه از نرم افزار را برای تبلت های خود خریداری کرده‌اند اعلام کرده‌اند که این نسخه از لحاظ کاربردی بسیار ضعیف و ناکارآمد است.

نتایج این بررسی‌ها نشان می‌دهد که شرکت ادوبی با توسعه این نرم افزار نتوانسته رضایت بسیاری از تحلیلگران و افراد حرفه‌ای درزمینهٔ طراحی دیجیتال را به دست آورد. تا پیش از این شرکت ادوبی نسخه بتای فتوشاپ برای آیپد را آماده عرضه کرده بود که بسیاری از قابلیت‌های آن به صورت محدود شده آماده عرضه شده بودند. این در حالی است که ادوبی در معرفی فتوشاپ برای آیپد اعلام کرده بود که این نرم افزار می‌تواند تجربه‌ای مشابه با نسخه‌های دسکتاپ را به کاربران بدهد که البته به همراه نمایشگر لمسی و قلم استایلوس اپل پنسل حتی می‌تواند بهتر نیز باشد.

اما بررسی‌های اخیر نشان داده که نسخه نهایی این نرم افزار نیز همچنان با محدودیت‌های ویژه‌ای مواجه است که باعث می‌شود تا کاربران تمایل زیادی به استفاده از این نسخه نداشته باشند. ادوبی با همکاری اپل در تلاش بود تا با توسعه فتوشاپ برای آیپدها محدودیت ایجاد شده برای استفاده از ابزارهای تغییر تصاویر را برای دستگاه‌های دسکتاپ و همراه بردارد که به نظر می‌رسد هنوز در این زمینه موفقیت زیادی به دست نیاورده است. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location