سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

شرکت اپل از شب گذشته فرایند آماده سازی و عرضه اولین نسخه بتای آی او اس 13.3 و آیپد او اس 13.3 را آغاز کرده است و کاربران عادی می‌توانند به آن دسترسی داشته باشند.

اپل برای دریافت و نصب این نسخه جدید از سیستم عامل آی او اس هیچ محدودیتی میان کاربران و توسعه دهندگان در نظر نگرفته است و کاربران عادی نیز می‌توانند آن را به صورت عمومی روی تلفن‌های هوشمند و آیپدهای خود نصب کنند. البته توسعه دهندگانی که حساب اختصاصی 99 دلاری شرکت اپل را دریافت کرده باشند می‌توانند به کیت اختصاصی این نسخه نیز دسترسی داشته باشند.

در این نسخه تغییراتی نظیر اضافه شدن ایموجی‌های جدید، سیستم کنترل حریم شخصی سیری و قابلیت‌های دیگر آماده عرضه شده است. کاربران با استفاده از این نسخه می‌توانند سیستم‌های ارتباطی آیفون و آیپد را از طریق بخش اسکرین تایم محدود کنند و تنها در زمان‌هایی خاص سیستم‌های ارتباطی ویژه خود را فعال کنند.

علاوه بر این، شرکت اپل مشکلات مربوط به اجرای چند اپلیکیشن هم‌زمان را در این نسخه برطرف کرده است. تا پیش از این کاربران زیادی گزارش‌های مربوط به بسته شدن اجباری اپلیکیشن‌ها در آی او اس 13.2 را ارائه داده بودند که باعث ایجاد دردسرهای بسیار زیادی برای آن‌ها شده بود که حالا در آی او اس 13.3 این مشکل برطرف شده است و کاربران می‌توانند به صورت بهینه و بهبود یافته تر از دستگاه‌های خود استفاده کنند.

کاربران عادی برای دسترسی به بتای جدید سیستم عامل آی او اس 13.3 می‌توانند به ابتدا به وب سایت رسمی شرکت اپل مراجعه کنند و از آن طریق در برنامه تست کنندگان محصولات نرم افزاری عضو شوند و پس از آن این نسخه را در بخش Software Update دسترسی داشته باشند. گفتنی است که باوجود عرضه این آپدیت بتای عمومی کاربران بهتر است تا زمان عرضه نسخه نهایی آن منتظر باقی بمانند. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location