سبد خرید خالی‌ست.
1

 استریمر بازی‌های ویدیویی در طول یکی دو سال گذشته توجه بسیار زیادی از کاربران را به خود جلب کرده‌اند و به تأثیر گذار ترین افراد در صنعت گیم تبدیل شده‌اند. در این میان، مبارزه بر سر تصاحب این افراد میان شرکت‌های بزرگ در حال جدی‌تر شدن است.

تنها چند ماه پیش بود که شرکت مایکروسافت با پرداخت هزینه‌ای بسیار زیاد نینجا، یکی از استریمرهای معروف را برای مهاجرت از توویچ به سرویس میکسر مجاب کرده بود و حالا خبرهای اخیر حاکی از آن است که شرکت گوگل نیز اقدامی مشابه را برای انحصار یکی دیگر از استریمرها انجام داده است.

گوگل با پرداخت هزینه‌ای قابل توجه توانسته Jack Dunlop را برای استریم ویدیوهای بازی خود در سرویس یوتیوب لایو متقاعد کند. جک دانلوپ که با استریم بازی‌های خود در فورتنایت به شهرت بسیار زیادی رسیده است، از این پس به جای فعالیت در توییچ، ویدیوهای خود را در یوتیوب لایو پخش می‌کند.

حضور استریمرها در سرویس‌های ویدیویی مختلف باعث افزایش تعداد کاربران این سرویس‌ها می‌شود و شرکت‌های صاحب امتیاز آن‌ها، هزینه‌های قابل توجهی را برای خرید استریمرهای معروف پرداخت کنند.

جک دانلوپ البته اعلام کرده که هنوز در لیگ ویژه خود در بازی فورتنایت باقی می‌ماند و تمایلی به تغییر آن ندارد. وی همچنین در یک ویدیوی کوتاه که در حساب کاربری خود منتشر کرده اعلام کرده که هر سه شرکت توییچ، گوگل و مایکروسافت برای حضور انحصاری در سرویس‌های آن‌ها پیشنهادهای مختلفی را دریافت کرده بود که در نهایت او تصمیم گرفته تا به پیشنهاد گوگل برای حضور در یوتیوب پاسخ مثبت بدهد و بازی‌های خود را از طریق این سرویس اجرا کند.

استریمرهای معروف علاوه بر انحصار حضور در سرویس‌های مختلف از طریق روش‌های دیگر نظیر تبلیغ موارد مختلف و همچنین حضور در یک بازی ویژه نیز درآمد دارند. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location