سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

برخی از توسعه‌دهندگان به تازگی در بررسی نسخه جدید اپلیکیشن Find My ردپایی از ایرتگ را پیدا کرده‌اند و اسکرین شات‌های مربوط به آن را منتشر کرده‌اند.

شرکت اپل در توسعه اپلیکیشن Find My که به تازگی در نسخه‌های جدید سیستم عامل آی او اس 13 آماده عرضه شده امکان استفاده از ایرتگ را آماده ارائه کرده است. این مسئله به معنای آن است که شرکت اپل به زودی تگ‌های RFID ایرتگ را آماده عرضه به بازار می‌کند و هم زمان با آن‌ها نسخه جدید آی او اس 13 را به‌صورت عمومی در اختیار کاربران قرار می‌دهد.

اپلیکیشن Find My می‌تواند با استفاده از ردیاب‌های ایرتگ موقعیت مکانی بسیاری از ابزارها نظیر جاکلیدی، دوچرخه یا کیف را تشخیص دهد و از آن طریق به کاربران این امکان را بدهد تا در هر لحظه ابزارهای روزمره خود را پیدا کنند و دیگر با مشکلات مربوط به گم شدن آن‌ها مواجه نباشند. 

این ابزارها از طریق دستیار دیجیتالی سیری نیز قابل دسترس بوده و کاربران برای استفاده از آن محدودیتی برای استفاده از رابط کاربری گرافیکی یا دستورهای صوتی نخواهند داشت.

تگ‌های RFID ایرتگ می‌توانند به راحتی در کیف یا ابزارهای دیگر قرار گیرند و مکان حدودی آن‌ها را به کاربر گزارش کنند. خبرهای روزهای گذشته حاکی از آن بود که شرکت اپل از همین حالا فرایند ثبت نام تجاری AirTag را انجام داده و تصمیم دارد تا به زودی این محصولات را آماده عرضه به بازار کند. این ایرتگ ها می‌توانند با استفاده از موقعیت مکانی ابزارهای هوشمند اطراف خود، موقعیت مکانی را به صاحب اصلی آن نشان دهند. 

  بر این اساس می‌توان پیش بینی کرد که این تگ‌های ردیاب موقعیت مکانی در کنار آیپد پرو نسل 4 آماده عرضه به بازار شوند و نهایتاً تا پیش از پایان یافتن دسامبر 2019 آماده معرفی از طرف شرکت اپل خواهند شد.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location