سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnai_20191028-095042_1

در طول یکی دو روز گذشته، تصویر مدیر عامل هواوی به همراه آیپد در فرودگاه بازخورد بسیار زیادی داشته است و شبکه‌های اجتماعی دست به دست می‌چرخد.

اخیراً تصویری از رن ژنگفی، مدیر عامل اجرایی هواوی در فرودگاه منتشر شده است که در بررسی‌های امنیتی یک آیپد با خود حمل می‌کند. این تصویر نشان داده که مدیر عامل یکی از بزرگ‌ترین شرکت‌های تولید کننده تلفن‌های هوشمند و تبلت در بازار جهان، به خودی خود از محصولات اپل استفاده می‌کند. 

این مسئله باعث واکنش‌های بسیار زیادی در شبکه‌های اجتماعی شده است؛ با این حال بسیاری از افراد آشنا با روحیات رن ژنگفی می‌دانند که او علاقه بسیار زیادی به محصولات شرکت اپل دارد. تا پیش از این، اطلاعاتی از دختر رن ژنگفی که به عنوان مدیر مالی هواوی فعالیت می‌کند منتشر شده بود که بر اساس آن‌ها او از آیفون 7، آیپد پرو و مک بوک ایر برای کارهای شخصی خود استفاده می‌کند.

مدیر عامل اجرایی شرکت هواوی نیز این مسئله را تائید کرده بود و اعلام کرده که خود و فرزندانش علاقه زیادی به محصولات شرکت اپل دارند و البته این مسئله دلیلی بر عدم علاقه به محصولات تولید شده توسط هواوی و دیگر محصولات تولید شده چینی نیست.

مدیر عامل هواوی یکی از طرفداران شرکت اپل است که در اوایل سال جاری میلادی با بایکوت کردن محصولات اپل در چین به خاطر تحریم هواوی توسط دولت آمریکا مخالفت کرده بود و از مردم خواسته بود که چنین کاری را انجام ندهند.

این اولین باری نیست که تصاویر این‌چنینی سروصدای زیادی در میان کاربران اینترنت به پا می‌کنند. تا پیش از این انتشار تصویری از یک آیمک مبتنی بر ویندوز XP در جریان بازدید تیم کوک از خط تولید مک پرو در تگزاس نیز با واکنش‌های مشابهی مواجه شده بود؛ جالب اینجاست که تیم کوک خودش این تصویر را در توییتر منتشر کرده بود. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location