سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

سرویس اپل آرکید به تازگی در اختیار عموم کاربران قرار گرفته است و حالا مشخص شده که این سرویس 5 بازی جدید را به لیست خود اضافه کرده است.

این بازی‌ها از همین حالا برای کاربرانی که اشتراک اپل آرکید را از طریق گیفت کارت یا کارت‌های اعتباری خریداری کرده باشند قابل استفاده است و اپل آن‌ها را برای کاربران آیفون، آیپد و اپل تی وی در اختیار قرار داده است. این بازی‌ها به صورت مشخص روی سیستم عامل آی او اس و آیپد او اس و تی وی او اس آماده ارائه شده است.

اپل برای هر یک از این بازی‌های جدید و معرفی گیم پلی آن‌ها یک ویدیوی تبلیغاتی نیز در سرویس اپل آرکید آماده عرضه کرده است و کاربران پس از بررسی گیم پلی و انتخاب این بازی‌ها در صورت داشتن سرویس اپل آرکید به صورت فعال اقدام به دانلود و نصب هر یک از این بازی‌ها کرده و از آن‌ها برای مدت زمان مشخص استفاده کنند.

سرویس اپل آرکید با احتساب این 5 بازی جدید الآن دارای 89 بازی برای آی او اس، آیپد او اس و تی وی او اس است و برای کاربران کامپیوترهای مک 81 عنوان بازی را ارائه داده است. اپل اعلام کرده که این سرویس به‌زودی بیش از 100 بازی را آماده عرضه به کاربران می‌کند و در آینده نزدیک کاربران به تعداد بیشتری از عنوان‌های بازی دسترسی خواهند داشت.

تریلر برخی از این بازی‌ها از یک ماه پیش و مشخصاً زمان عرضه سرویس اپل آرکید به همراه آی او اس 13 منتشر شده بود که کاربران از همین حالا می‌توانند به آن‌ها دسترسی داشته باشند.

لیست این بازی‌های جدید به شرکت زیر است:

  • 1.Fallen Knight
  • 2.Life like Launch
  • 3.Tale of Memo
  • 4.Yaga
  • 5.Lego Brawls

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location