سبد خرید خالی‌ست.
رئیس بخش فروش برند ساعت سازی TAG Heuer به استخدام اپل درآمد
ایفون ۸
آیفون 8

قیمت خرید آیفون 8

  لوازم جانبی آیفون
لوازم جانبی آیفون

لوازم جانبی آیفون

آیفون ایکس x
آیفون X | ایفون ایکس

قیمت خرید آیفون X ایکس

اپل قدمی دیگر را برای عرضه ساعت هوشمند خود برداشته است. به گزارش CNBC این شرکت پاتریک پرونا (Patrick Pruniaux) مدیر فروش برند TAG Heuer که تولیدکننده ساعتهای لوکس است را استخدام کرده است.

ابن خبر توسط ژان کلود بیور (Jean-Claude Biver) رئیس بخش ساعت و جواهرات شرکت LVMH که TAG زیر شاخه آن بحساب می آید اعلام کرد.چند ماه پیش بیور مدعی شده بود که اپل قصد استخدام کارمندان این شرکت را دارد ولی در آن زمان کسی به این پیشنهاد پاسخ مثبت نداده بود.

 

tag-heuer-vp-sales.jpg

بیور اعلام کرد که رئیس بخش فروش Tag Heuer برای کمک در بازاریابی و فروش شرکت اپل به استخدام این شرکت درآمده است. شرکت LVMH یا لویی ویتون صاحب برندهای ساعت سازی Tage Heuer، Hubolt و Zenith است.

بیور در ادامه گفت که اگر پرونا به شرکتی رقیب می‌رفت او احساس می‌کرد که به او خیانت شده است ولی حالا که پرونا به استخدام اپل درآمده است می‌تواند تجربه‌ای بسیار خوب برایش باشد.

از آنجا که اپل بدنبال عرضه ساعت هوشمند (iWatch) در ماه اکتبر است، مشغول تشکیل تیمی قدرتمند و باتجربه در صنعت مد است. در صدر لیست این استخدامها، آنجلا آرنتس (Angela Ahrendts) است که حدود دو ماه پیش از شرکت مشهور بربری (Burberry) به اپل پیوست و در این شرکت بعنوان رئیس جدید بخش خرده فروشی مشغول به کار شد. یکی دیگر از افراد باسابقه پائول دنو (Paul Deneve) مدیرعامل شرکت فرانسوی Yves Saint Laurent است که سال گذشته به استخدام اپل درآمد. دنو مستقیما گزارشات خود را به تیم کوک ارائه می‌دهد و بر روی (پروژه‌های خاص) اپل کار می‌کند که به احتمال زیاد حول محور تولید iWatch است.

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location